rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov
 • rychle dodanie
  nizke ceny
 • výborné, odporúčam
 • Rýchlosť dodania
 • Super výber
  Dobré ceny
  Oceňujem minulotýždňovú výhodnú cenu dopravy do Zásielkovne. Mohlo by to byť častejšie a pravidelne.
 • Pani, s ktorou som volala cez infolinku bola neskutočne milá a nápomocná. Odporučila mi zvoliť si dodanie do lekárne, aby som mala paralenove čapiky pre syna na ďalší deň doma. A aj tak bolo :) uuuuzasne! Veľmi ďakujem!
 • Cobra spolupraca,rychlost a serioznost
 • Expresne dorucenie
 • Velmi rzychke dodanie
 • Prehľadná ponuka, dobrá komunikácia s obchodom, rýchle dodanie a slušné expedičné poplatky.
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

Pri použití v magnetickej rezonančnej tomografii (MRT) ProHance zvyšuje kontrast
- v mozgu, mieche a okolitých tkanivách, lepšie zobrazuje (v porovnaní s MRT, pri ktorej sa nepoužilo zvýraznenie) lézie s abnormálnou vaskularitou alebo lézie, ktoré môžu viesť k penetrácii mozgovo-krvnou bariérou
- tumorov mäkkých tkanív v oblasti hlavy a krku
- v muskulárnoskeletovom systéme trupu a končatín
- u ochorení prsníkov
- v diferenciálnej diagnostike nádorov pečene
- u ochorení v panvovej oblasti. Viac na adc.sk

Použitie:

Odporúčaná dávka na zobrazenie muskuloskeletárneho systému, extrakraniálneho a extraspinálneho tkaniva je 0,1 mmol /kg, ( 0,2 ml/kg). Na zobrazovanie patologických procesov v mozgu, mieche, pečeni a panve je odporučená dávka 0,1 – 0,3 mmol/kg (0,2 – 0,6 mg/kg). Všeobecne je postačujúca štandardná dávka 0,1 mmol/kg. U pacientov s podozrením na mozgové metastázy alebo nízokontrastné lézie, sa overila ako užitočná dávka 0,3 mmol/kg.
Deti: 0,1 mmol/kg (0,2 mg/kg) na zobrazovanie patologických procesov v mozgu a mieche. V záujme kvantitatívnej aplikácie celej dávky sa odporúča po injekcii gadoteridolu následne aplikovať 5 ml fyziologického roztoku chloridu sodného. Zosilnenie kontrastu pri MRT trvá 1 hodinu od injikovania ProHance®.
Pre použiívanie plnených striekačiek platia nasledovné informácie: Plnená injekčná striekačka sa musí vybrať z obalu a pripraviť na použitie bezprostredne pred vyšetrením.
Na použitie 100 fľašiek platia okrem toho nasledovné informácie: Kontrastná látka sa musí aplikovať iba za použitia injektomatu. Hadice, ktoré vedú od injektomatu k pacientovi (pacientove hadice) sa musia vymeniť pred každým vyšetrením. Akýkoľvek zvyšok kontrastnej látky, ktorá zostane vo fľaške sa musí na konci vyšetrovacieho dňa znehodnotiť spolu so spojovacími hadicami a všetkými zložkami injektorového systému určeného na jedno použitie. Dodržiavať sa musia všetky ďalšie návody, ktoré špecifikoval výrobca zariadenia.

Forma pre RX

Injekčný roztok

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800