Predaj skončil
Mohlo by vás zaujímať:
Jednotková cena: 0,67 €/ks
Až 75 % žien raz za život prekoná kvasinkové ochorenie známe ako vaginálna kandidóza. Probiotiká SUPER DOPHILUS sú špeciálne zamerané na boj proti premnoženiu kandidy. Jedinečná kombinácia baktérií Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus salivarius vám pomôže obnoviť narušenú mikrobiálnu rovnováhu v intímnej oblasti.
Dôvod prečo vzniká mykóza:
Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1-3 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú po jedle, vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčané je dlhodobé užívanie životaschopných baktérií. Pri antibiotickej liečbe treba užívať 2-4 hodiny pred alebo po užití antibiotika/antimykotika.
Upozornenia
Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí.
Hmotnosť | 0,03 kg |
---|---|
Cesta podania | Perorálne – prehĺta sa |
Forma | Kapsula |
Klasifikácia produktu | Výživové doplnky |
Výrobca | |
Značka |
Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.