rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov
 • Super spokojna
 • super.rychle dodanie-dobre ceny
 • Nemám.
 • Rýchlosť
 • rýchle dodanie
  priaznivé ceny
 • Som spokojný a odporúčam
 • rýchlosť, cena
 • Výhodné ceny
  Dobrá dostupnosť produktov
  Široká ponuka produktov
  Veľmi rýchle dodanie
  Možnosť doručenia do boxu/packety
  Výhodný vernostný program
  Darček pri nákupe
  Doprava zadarmo pri nákupe nad 10€
  Dobrá komunikácia s obchodom
 • Tentoraz som si dala balík doniesť do Alzaboxu,doteraz som využívala služby kuriéra. Oceňujem rýchlosť dodania aj dobrý výber.
 • Rýchlosť vybavenia objednavky
  Super ceny
  Spoľahlivosť
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

Liek obsahuje liečivo sildenafil, ktorý patrí do skupiny liečiv, ktoré sa nazývajú inhibítory fosfodiesterázy typu 5 (PDE5).
Liek napomáha dosiahnuť erekciu, pri sexuálnej stimulácii. Je určený na liečbu erektilnej dysfunkcie u dospelých mužov, ktorá sa niekedy nazýva aj impotencia. Ide o stav, keď muž nemôže dosiahnuť alebo udržať primeranú tvrdosť, erekciu pohlavného údu potrebnú na sexuálnu aktivitu. Viac na adc.sk

Použitie:

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Odporúčaná úvodná dávka je 50 mg užitá podľa potreby približne 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Podľa účinnosti a tolerancie sa môže dávka zvýšiť na 100 mg 1x denne. Maximálna odporúčaná dávka je 100 mg. Maximálna odporúčaná frekvencia dávkovania je 1x denne.

Pacienti s poruchou funkcie obličiek:
U pacientov s miernym a stredným poškodením funkcie obličiek (klírens kreatinínu 30-80 ml/min) nie je potrebná úprava dávky. U pacientov s ťažkým poškodením funkcie obličiek (klírens kreatinínu < 30 ml/min) sa má zvážiť úvodná dávka 25 mg (a teda užitie iného lieku). Podľa účinnosti a tolerancie je možné dávku zvýšiť na 50 mg a 100 mg.

Pacienti s poškodením funkcie pečene:
Má sa zvážiť úvodná dávka 25 mg (a teda užitie iného lieku). Podľa účinnosti a tolerancie je možné dávku zvýšiť na 50 mg a 100 mg.

Použitie u pacientov, ktorí užívajú iné lieky:
Úvodná dávka 25 mg sa má zvážiť u pacientov súčasne užívajúcich inhibítor CYP3A4 (pozri SPC, časť 4.5) a pacientov liečených alfablokátormi.

Spôsob použitia

Liek sa užíva jednorázovo, vždy v čase plánovanej sexuálnej aktivity (asi 1 hodinu pred plánovaným stykom). Tabletu je najlepšie užiť nalačno, nakoľko súčasné užitie s jedlom (najmä ťažkým jedlom) oneskoruje účinok. Tableta sa kompletne rozžuje a prehltne. Rozžutá tableta sa môže (ale nemusí) zapiť vodou. Súčasné užívanie lieku s grapefruitovou šťavou sa neodporúča.

Upozornenie

Pred začatím akejkoľvek liečby erektilnej dysfunkcie má lekár zohľadniť kardiovaskulárny status pacienta.
Liek nie je určený pre ženy.​
Liek sa nemá podávať osobám mladším ako 18 rokov.
Počas liečby sa môže vyskytnúť závrat a zmenené videnie (pacienti pred tým, ako budú viesť vozidlá a obsluhovať stroje, majú poznať, ako reagujú na podanie lieku).
Pitie alkoholu môže prechodne zhoršiť schopnosť dosiahnuť erekciu. Na dosiahnutie maximálneho účinku lieku sa odporúča nepiť nadmerné množstvo alkoholu pred užitím lieku.
Súčasné užívanie lieku s grapefruitovou šťavou sa neodporúča.
Liek obsahuje laktózu.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).

Forma pre RX

Žuvacia tableta

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800