Cena

Cena

Produkty skladom

Produkty skladom
  • Skladom (11)

Pre

Pre
  • Ženy (11)
  • Muži (11)
  • Seniori (11)
  • Tehotné ženy (6)

Forma

Forma
  • Tabletka (11)

Výrobca

Výrobca
  • Wörwag Pharma GmbH & Co.KG (11)

Gillette

V posledných rokoch sa brada a fúzy tešia veľkej popularite. Ak sa vám však nechce zakaždým merať cestu k barberovi, určite uvítate zlepšováky, s ktorými úpravy zvládnete doma. Najlepšie zážitky z holenia sa väčšine ľudí spájajú s menom značky Gillette.

Gillette - značka spoločnosti P&G

Gillette: Od nabrúsených kameňov až po moderné riešenia pre hladké oholenie

Holenie je dôležitým rituálom už po tisícky rokov. Dôkazy o existencii nástrojov na holenie nachádzajú archeológovia naprieč celým svetom. Napríklad vo vykopávkach z čias starovekého Egypta a Grécka, kde sa upravená brada považovala za vrchol módy a spôsob, ako ukázať sofistikovanosť, mužnosť a silu.

V dávnej dobe pred vynálezom holiacich strojčekov Gillette ale pochopiteľne nebolo holenie až také ľahké ako dnes. Než sa človek nahladko oholil, alebo si bradu po stranách upravil do požadovaného tvaru i dĺžky, musel tomu obetovať čas. A dúfať, že je dostatočne šikovný, aby sa ostrými nástrojmi neporezal. Alebo nechať holenie na profesionálneho holiča, ktorému dnes moderne hovoríme barber.

King C Gillette - návrat do roku 1901 k začiatkom

Remeslo si žiada správne nástroje Gillette

Muž menom King C. Gillette problém mužov vyriešil vytvorením bezpečnejších jednorazových žiletiek vkladaných do strojčeka. Vývoj pánskych holiacich strojčekov síce pána Kinga prežil a v dnešnej dobe máme pri holení i pestovaní fúzov väčší výber produktov. No vo výrobe tých najlepších a najznámejších stále pokračuje spoločnosť, ktorá nesie jeho meno – Gillette.

Duchom zakladateľa značky Gillette a jedinečným dedičstvom z histórie sa inšpiroval aj nový ikonický rad King C. Gillette, s ktorým sa značka vracia späť do Bostonu ku koreňom. Jej štýlové produkty nesú prvok luxusu a odraz histórie. Kozmetika vyniká charakteristickou sexy mužnou vôňou, ktorá je zároveň jemná, ľahká a osviežujúca.

Dnes už je možné (takmer) všetko. S výdobytkami modernej doby šetríme čas i námahu.

Chvíľu trvalo, kým sme sa od klasickej žiletky prepracovali aj k strojčekom s väčším počtom čepelí. Rokmi sa tiež zmenil tvar a priliehanie holiacich hlavíc k pokožke. K dnešným vymoženostiam patrí napríklad technológia FlexBall. Pohyblivosť hlavice v kĺbe, ktorý ju spája s rukoväťou, napodobňuje otáčanie zápästia skúseného holiča, ktorý zručne prikladá britvu k pokožke a každý ťah má dopredu premyslený. Ibaže teraz to máte v rukách vy a vôbec nemusíte vytrčiť nos z domu.

So širokou ponukou holiacich strojčekov, kefiek, gélov, mydiel, pien a vôd po holení sa môže stať znalcom správnej techniky holenia každý. Či už ste muž, alebo ste žena, ktorá túži po hladkých nohách a podpazuší. Dokonalo naostrené brity/žiletky s pomocou vhodnej kozmetiky minimalizujú akékoľvek podráždenie a pomáhajú dosiahnuť hladké oholenie bez rezných rán.

FlexBall technológia umožňuje hlavici lepšie priliehať k pokožke
Zobraziť celý popis
Filtrovať produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Počet výsledkov

Zobrazených 1 - 11 z 11 výsledkov