rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov

Cena

Cena

Dostupnosť tovaru

Dostupnosť tovaru
 • Akciové

Produkty skladom

Produkty skladom
 • Skladom
 • Out of Stock

Pre

Pre
 • Deti
 • Ženy
 • Muži
 • Seniori
 • Alergici

Forma

Forma
 • Iná forma
 • Gél/Krém/Masť
 • Sprchový gél
 • Mlieko(lotion)
 • Roztok

Výrobca

Výrobca
 • AC MARCA Czech Republic s.r.o.
 • ADL Farmaceutici s.r.l.
 • Angelini Pharma Österreich GmbH
 • Apogee Medical Supplies Ltd.
 • Australian Bodycare Continental
Kategórie produktov
hodnotenia

Hodnotenia
zákazníkov

Zobraziť hodnotenia

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

Opýtať sa lekárnika
lekarnicka
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800

Dr.Sandra

Značku kozmetiky Dr. Sandra založila slovenská dermatologička Dr. Alexandra Rozborilová. Ide o výnimočnú kozmetiku, v ktorej zložení sa odrážajú bohaté dermatologické poznatky z praxe. Všetky prípravky sú hypoalergénne, neobsahujú stabilizačné látky a sú vhodné aj pre citlivú pleť. Celé portfólio značky nájdete aj na našom e-shope v tých najlepších cenách.


Čím je kozmetika Dr. Sandra výnimočná?

Doktorka Rozborilová si kozmetiku najprv vyrábala len sama pre seba. Postupne ju začala používať aj jej rodina, potom známi a nakoniec sa rozhodla vytvoriť vlastnú značku. Prepojila vyše 50 ročné tradičné receptúry a moderné výrobné postupy, vďaka ktorým vznikla kvalitná pleťová aj telová kozmetika. Receptúry sú pripravované v spolupráci s lekármi dermatológmi a celý proces výroby je prísne kontrolovaný. Výrobky nie sú testované na zvieratách.

Prípravky Dr. Sandra neobsahujú žiadne stabilizačné prípravky. Unikátne spojenie ingrediencií zabezpečuje, že výrobky doslova „držia pokope“ aj bez stabilizátorov. Okrem toho neobsahujú ani parfumáciu či bylinky, ktoré by mohli iritovať pokožku a spôsobiť podráždenie. Sú vyrobené len z takých látok, vďaka ktorým bude riziko alergickej reakcie čo najmenšie. Ide teda o hypoalergénne produkty, vhodné aj pre veľmi senzitívnych ľudí.

Pri výrobe kozmetiky Dr. Sandra sa dbá na pH produktov aj pomer aktívnych látok. Doktorka sa drží sa zásady, že menej je viac – a preto sú produkty namiešané tak, aby pôsobili na konkrétny problém, ale neobsahovali viac zložiek, než je naozaj nutné a žiaduce. Pomáhajú zastabilizovať pleť a postupne jej vrátiť čistotu, jas a pekný vzhľad.

Pre koho je kozmetika Dr. Sandra vhodná?

Kozmetika Dr. Sandra obsahuje ideálne zloženie, ktoré pomáha k zdravej a žiarivej pleti. Je určená najmä pre ľudí s problematickou až normálnou pleťou, a to ako pre ženy aj pre mužov. To „pravé“ si tu nájde naozaj každý. Produktové rady sú prispôsobené suchej, mastnej a zrelej pleti, výnimkou nie je ani mužská pleť. Prípravky môžete používať na dennú i nočnú starostlivosť, dokonca aj pod make-up.

Portfólio produktov Dr. Sandra

Portfólio produktov Dr. Sandra je pomerne jednoduché – no v tom najlepšom slova zmysle. Každý produkt je totiž vysoko kvalitný a určený pre iný typ pleti, a tak si veľmi rýchlo vyberiete. Jednotlivé prípravky obsahujú aktívne látky ako je urea, kyselina hyalurónová, vitamín c, ceramidy, vitamín A či vitamín E.

Na tvár, krk a dekolt Dr. Sandra pripravila niekoľko krémov, 2 druhy pleťových vôd, pleťové masky a séra. Okrem nich v portfóliu nájdete aj očný krém, šampón či telové mlieka.

Krémy Dr. Sandra

Dr. Sandra momentálne vyrába 4 druhy krémov, ktoré sa môžu používať cez deň aj cez noc. Sú vhodné na samostatné používanie, ale napríklad aj pod make-up. Pokiaľ to vašej pleti vyhovuje, môžete ich navzájom kombinovať. Portfólio značky Dr. Sandra obsahuje tieto krémy:

 • Hydratačný krém s obsahom urey: vysokohydratačný upokojujúci krém, ktorý je určený na dehydratovanú zmiešanú, mastnú a aknóznu pleť.
 • Polomastný krém s obsahom vitamínov A, C, E a kyselinou hyalurónovou: najuniverzálnejší krém značky Dr. Sandra. Je určený pre zmiešanú pokožku tváre, krku a dekoltu. Tento krém je veľmi obľúbený aj u mužov.
 • Výživný revitalizačný krém s obsahom vitamínov A, C, E a kyselinou hyalurónovou: určený pre zrelú alebo suchú pokožku bez pružnosti a hydratácie. Taktiež je určený napríklad pre fajčiarky a ženy, ktoré svoju pleť denne vystavujú vzduchu vo veľkomeste.
 • Super elixír – výživný krém: krém pre zrelú alebo extrémne suchú pokožku tváre s prejavmi starnutia. Vyživuje, premasťuje a zabraňuje dehydratácii pokožky.

Z krémov si vyberajte podľa typu svojej pleti. Ak je vaša pleť dehydratovaná, prípadne vás trápi akné, dobrou voľnou môže byť Hydratačný krém Dr. Sandra. Pokiaľ máte extra suchú pleť, vyskúšajte krém Super elixír. Na zmiešanú, normálnu alebo mierne suchú pleť odporúčame Polomastný krém Dr. Sandra alebo Výživný krém.

Neviete, či je vaša pleť suchá, alebo len dehydratovaná? Suchá pleť je daná dispozične, čo znamená, že ide o trvalý stav pleti. Mazové žľazy vtedy nepracujú tak, ako by mali. Dehydratácia je naopak zväčša len krátkodobý stav, kedy pokožke chýba voda. Pokým stav vody v pokožke sa dá pomerne rýchlo upraviť, suchá pleť si vždy bude vyžadovať špeciálnu starostlivosť.

Pleťové vody Dr. Sandra

Pleťové vody Dr. Sandra nazývame tzv. kyslé pleťové vody. Je to preto, že tieto pleťové vody majú špeciálne prispôsobené pH4. Upravujú kožnú bariéru, vďaka čomu koža lepšie plní svoju funkciu – má vyššiu schopnosť vstrebať živiny, brániť sa patogénom a aj sa lepšie regenerovať.

Pleťové vody Dr. Sandra sa odporúča používať po odlíčení 2x denne ráno a večer na dočistenie pleti. Vybrať si môžete z 2 druhov:

 • Kyslá pleťová voda: Je určená pre normálnu alebo problematickú pleť so sklonom k akné. Obnovuje prirodzený kyslý plášť na koži a chráni ju pred baktériami a vírusmi.
 • Kyslá pleťová voda na citlivú pleť: Je určená na citlivú, suchú a tiež zrelú pleť. Obsahuje nižší podiel alkoholu, no taktiež navodzuje kyslé prostredie, ktoré chráni pred vznikom baktérií na koži. Pleť po jej použití zostáva hydratovaná a príjemne oživená.

Najpredávanejšie v skupine

Nenašli sa žiadne produkty.

Zoradenie

Zoradenie

Počet výsledkov

Zobrazených 1 - 20 z 119 výsledkov
Filtrovať produkty

Načítať viac

Stránkovanie Product category