rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov

NUROFEN Rapid 400mg 30 kapsúl

NUROFEN Rapid 400mg 30 kapsúl

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje...

Zobraziť celý popis

Zvoľte želaný variant:

Doprava zadarmo pri nákupe nad 28,90 €
 • Som spokojná s rýchlym doručením, dobrá komunikácia s obchodom.
  Doporučujem
 • Doručenie do 12 hodín od objednania v noci.uzasne.
 • lieky ktoré iné lekárne nemajú
 • skvelá rýchlosť doručenia, super ceny
 • super
 • Hneď na druhý deň som ich mala
 • Rýchlosť doručenia
  Veľký výber produktov
 • Nakoľko som spokojný, odporúčam všetkým aby využívali v max. miere Vaše služby.
 • Tovar prisiel rychlo,do alza boxu,vsetko sedelo,vyhodna cena
 • Spokojnosť
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

NUROFEN Rapid 400mg (balenie 30 kapsúl)

Trápi vás bolesť hlavy? Pomôžte si rýchlo a vyskúšajte kapsule NUROFEN Rapid. Ľudia užívajú tento liek nielen na horúčku, ale aj na rôzne druhy bolesti, vrátane bolestí svalov pri chrípke a prechladnutí, menštruačných kŕčov, bolestí zubov, chrbta i kĺbov.

Nurofen Rapid

Čo obsahujú kapsule pre vašu expresnú úľavu?

Účinná látka lieku NUROFEN Rapid - ibuprofén - patrí medzi nesteroidné protizápalové lieky proti bolesti. Tieto lieky blokujú tvorbu zápalových látok (prostaglandínov) v tele, aby zmiernili zápal a bolesť. Vďaka tomuto účinku môže súčasne poľaviť opuch. Najmä ak pochádza zo zápalu (napríklad opuch kĺbov).

Bežné lieky s ibuprofénom spravidla potrebujú čas na vytvorenie určitej koncentrácie v krvi potrebnej k ich povestnému skvelému účinku. Z kapsule NUROFEN Rapid sa vďaka spracovaniu do tekutej formy liečivo v dávke 400 mg vstrebáva rýchlejšie. Kapsule sú teda využiteľné pri horúčke a na všetky nižšie spomínané druhy miernej až stredne intenzívnej bolesti, ktorú už neznesiete ani o minútu dlhšie.

Bolesť hlavy, zubov, hrdla, uší

Bolesti zubov, hrdla a uší vedia potrápiť každého. Ocitneme sa v prievane, vypijeme niečo ľadové a už sa to s nami vezie. Pod vplyvom okolností nás môže rozbolieť i hlava. Prečo by sme však mali zbytočne trpieť? Bolesti hlavy (vrátane migrény) a aj tie ostatné dokáže rýchlo utíšiť dobrý liek NUROFEN Rapid.

NUROFEN Rapid na bolesť hlavy, zubov
NUROFEN Rapid na príznaky nádchy a chrípky

Bolesti z príznakov prechladnutia a chrípky

Infekcie vyvolané vírusmi postihujú najmä oblasť nosa, no pri takej chrípke už zvykne bolieť každý jeden sval i kĺb. Nevládzeme vykonávať bežné aktivity, sme unavení, nosová sliznica opuchne a nasleduje zvýšená teplota alebo horúčka. Zastavte to hneď.

Bolesť chrbta a bolesti spojené s úrazmi

Problémy spojené s bolesťami chrbta alebo úrazmi môžu byť vyčerpávajúce, pretože človeku výrazne zasahujú do života. Dokážu znechutiť bežné činnosti a kradnú i spánok. Či už boli spôsobené krátkodobým preťažením, alebo traumou, bolesť trpieť na každom kroku naozaj nemusíte. Pomôžte si.

NUROFEN Rapid na bolesť chrbta
NUROFEN Rapid na menštruačnú bolesť

Menštruačné bolesti

Urobte si pre kapsule NUROFEN Rapid malú skrýšu vo svojej kozmetickej taške alebo aute, aby ste zbytočne nehľadali, keď ich budete najviac potrebovať. Pre väčšinu žien sú kŕče a bolesti počas menštruácie znesiteľné, no liekom sa dajú aj tie silnejšie celkom úspešne zmierniť.

Ako sa liek NUROFEN Rapid dávkuje?

Liek sa najlepšie oplatí užívať s jedlom alebo tesne po ňom. Kapsuly prehĺtajte celé, nerozhryzené a je potrebné ich zapíjať troškou vody, čaju alebo iného nealkoholického nápoja.

Obvyklé dávkovanie pre dospelých a mladistvých nad 12 rokov (a/alebo ľudí s hmotnosťou ≥ 40 kg) je 1 kapsula na potlačenie bolesti.

Pokiaľ bolesť pretrváva, o minimálne 4 hodiny možno dávku navýšiť o ďalšiu kapsulu. Neprekročte však maximálnu dennú dávku a neužívajte viac než 3 kapsuly za 24 hodín.

Liek nesmú užívať deti mladšie ako 12 rokov a/alebo s hmotnosťou nižšou ako 40 kg, ani ženy v posledných 3 mesiacoch tehotenstva. Tehotné i dojčiace ženy by sa mali o možnosti užívania lieku v prvom rade poradiť s lekárom a nepodávať liek bez jeho súhlasu.
Nepodávajte liek NUROFEN Rapid, pokiaľ trpíte na závažné ochorenie srdca, pečene, obličiek, peptickým vredom a anamnézou GIT krvácania, prípadne užívate iné protizápalové lieky.
Počas liečby nekonzumujte žiadne alkoholické nápoje.
Zlepšenie by malo nastať najneskôr do 3 dní. Ak neuvidíte žiadne pozitívne zmeny, alebo sa objavia príznaky infekcie, vyhľadajte lekársku pomoc. Bez konzultácie s lekárom nikdy neužívajte liek dlhšie než 7 dní.
Liek obsahuje sorbitol a azofarbivo ponceau 4R.
Pred užívaním lieku si nezabudnite prečítať informácie na príbalovom letáku.


Spoznajte aj ďalšie populárne lieky Nurofen pre dospelých

Hmotnosť 0.056 kg
Forma

Tabletka

Značka

Skupina

Ženy, Muži, Seniori

Priemerné hodnotenie
Bez hodnotenia
Pridajte prvú recenziu pre “NUROFEN Rapid 400mg 30 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800

  Mohlo by vás zaujímať