Všetky produkty

  • Online lekáreň s najrýchlejším doručením
  • 5500+ výdajných miest
  • Doručenie aj do 4 hodín
  • 2 208 000 + doručených objednávok
  • 1 104 000+ spokojných zákazníkov

Odporúčané produkty z kategórie

16 položiek

Upraviť filter 2
Pomáha pri
Podráždené oči X
Silica X
  • Očné kvapky Thealoz Duo 10 ml, balenie s rumunským popisom, uvádzajú, že sú vhodné pri suchých očiach a neobsahujú konzervačné látky ani fosfáty.
    Očná instilácia bez konzervačných látok. Chráni, hydratuje a lubrikuje oči pri ošetrení stredne ťažkého až ťažkého syndrómu suchého oka.
    13,07 €
  • Blephaclean sterilné obrúsky 20ks
    Zdravotnícka pomôcka. Sterilné obrúsky na jednorazové použitie na každodennú hygienu očných viečok pri zápale, alergii alebo infekcii.
    10,20 €
  • Krabička Vizik Očné kvapky Pri alergii 10 ml, obrázok oka, slovenský text o zložení a použití pri alergii ako antihistaminikum.
    Očné kvapky pri alergii - pri podráždení peľom, prachom a zvieracou srsťou.
    11,06 €
  • Thealoz Duo Gel očný gél - 30x0,4 g (12 g)
    Tekutý gél v ampulkách bez konzervačných látok. Chráni, hydratuje, lubrikuje oči pri ošetrení stredne ťažkého až ťažkého syndrómu suchého oka.
    12,58 €
  • UNItears očná roztoková instilácia, 10 ml, bez konzervantov, Unimed Pharma, vedľa krabičky.
    Očná roztoková instilácia s obsahom hypromelózy a dexpantenolu. Má ochranný, epitelizačný a zvlhčujúci účinok. Balenie: 1x10 ml
    6,69 €
  • HYAL DROP MULTI očné kvapky ULTRA 4S 10 ml od Bausch + Lomb, český popis, modrá vlna, čiarový kód.
    Sterilné očné kvapky intenzívne zvlhčujú očí, pomáhajú zmierniť suchosť, pálenie a únavu. Sú bezpečné aj pre používateľov kontaktných šošoviek.
    13,48 €
  • Malá hneďá fľaša s bielym vrchnákom, na etikete je nápis "Hanus Silica Čajovníková 10ml" a obrázok listov čajovníka.
    Čajovníková silica ma dezinfekčné účinky so širokým spektrom, protibakteriálne, protiplesňové a protizápalové. Vhodná pre deti od 5 rokov.
    4,66 €
  • 10 ml hneďá sklenená fľaša HANUS Levanduľová kremelina Karlovo s bielym uzáverom, obrázkom levandule a slovenskou etiketou.
    Silica z levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia Miller) má medzi silicami osobitné postavenie. Jej terapeuticky účinné látky majú navyše oproti iným látkam veľmi nízku dermálnu dráždivosť a ešte aj prekrásne voňajú. Balenie: 1x10 ml
    5,88 €
  • Malá hneďá sklenená fľaštička s bielym uzáverom, etiketou HANUS Silica jedľová 10 ml a zeleným listom na prednej strane.
    Táto silica sa získava destiláciou čerstvého ihličia vodnou parou a používa sa pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest a reumatických a kĺbových bolestiach. Balenie: 1x10 ml
    4,36 €
  • Malá hneďá sklenená fľaštička s bielym viečkom a etiketou HANUS Silica tymiánová 10 ml, obsahuje tymianový olej.
    Získava sa destiláciou čiastočne vysušenej vňate vodnou parou. Táto silica má výrazné účinky proti vírusom, baktériám a plesniam. Priaznivo pôsobí aj na nervové vypätie ako antidepresívum. Balenie: 1x10 ml
    6,18 €
  • Malá hneďá sklenená fľaša s bielym vrchnákom, označená HANUS Silica mandarínková 10ml, s obrázkom zelených mandarínok.
    Mandarínková silica typickej mandarínkovej vône. Pozitívne pôsobí pri tráviacich problémoch, kŕčoch, ale aj ako psychická stimulácia. Má antiseptické a protiplesňové účinky. Balenie: 1x10 ml
    5,02 €
  • Malá hneďá fľaštička s bielym uzáverom, na etikete nápis Hanus Silica Šalviová 10ml, text a grafika listu.
    Silica šalviová na bolesti hrdla, kašeľ, herpes, nadmerné potenie. Má antimykotické a protizápalové účinky. Vhodné pre deti od 6 rokov.
    5,80 €
  • Malá hneďá sklenená fľaša s bielym uzáverom, etiketa HANUS Silica kosodrevinová 10 ml, obrázky zelených ihličiek.
    Kosodrevinová silica príjemnej sviežej ihličnatej vône. Pozitívne pôsobí pri infekciách dýchacích ciest. Balenie: 1x10 ml
    6,49 €
  • Malá hneďá sklenená fľaša s bielym viečkom, označená HANUS Silica kadidlová 5 ml, s českým textom a grafickým prvkom.
    Táto silica sa získava destiláciou ručne zbieranej živice vodnou parou a má výrazné imunostimulačné, antiseptické a regeneračné a sedatívne účinky. Balenie: 1x5 ml
    10,18 €
  • Malá hneďá sklenená fľaša s bielym uzáverom, etiketou HANUS Silica borievková 10 ml a obrázkom borievok.
    Borievka je vhodná na infekcie dýchacích ciest, ale aj na podporu trávenia a prekrvenie pokožky. Balenie: 1x10 ml
    5,38 €
  • Malá hneďá sklenená fľaštička s bielym vrchnákom a etiketou HANUS Silica cyprusová 10 ml s grafikou vetvičky cyprusu.
    Cyprus má priaznivé účinky na infekcie dýchacích ciest, kŕčové žily, reumu, ale aj kašeľ či menštruačné a klimakterické potiaže. Balenie: 1x10 ml
    7,08 €

16 položiek

Načítavanie...
Produkt: bol odstránený z košíka
Načítavanie...
Načítavanie...