Cena

Cena

Dostupnosť tovaru

Dostupnosť tovaru
  • Akciové (2)

Produkty skladom

Produkty skladom
  • Skladom (2)

Pre

Pre
  • Deti (2)
  • Ženy (2)
  • Muži (2)
  • Seniori (2)

Forma

Forma
  • Pastilka (2)

Výrobca

Výrobca
  • Medice Arzneimittel Pütter GmbH & Co. KG (2)

Ladival

Opaľovacie kozmetické produkty Ladival pre deti i pre dospelých dosiahli v nezávislých testoch dTest najlepšie výsledky spomedzi 18 testovaných výrobkov na opaľovanie. Poznajte vysokú kvalitu za priaznivú cenu.

Značka Ladival - Pre zdravú pokožku od slnka

Jedným z najväčších spôsobov, ako kozmetický priemysel poškodzuje prírodu, sú plasty a mikroplasty, ktoré končia v oceáne. Dá sa však ochrániť zdravie, krása a život aj bez toho, aby sme poškodzovali tento vzácny zdroj? Dá. A značka Ladival je toho dôkazom.

Značka Ladival vždy nájde spôsoby, ako byť ekologickejšia

Ladival chráni pokožku aj oceány

Ladival® je celosvetovo známa značka prípravkov na opaľovanie vyrábaná výhradne vo farmaceutických podmienkach s enviromentálnymh prístupom.

Roky úspešnej spolupráce s renomovaným inštitútom pre environmentálnu medicínu (IUF) na Heinrich-Heine Universitett v Düsseldorfe pretavil výrobca Stada do kozmetiky bez obsahu mikroplastov v obaloch z recyklovateľných plastov.

Veda ale nepozná obmedzenia. Neustále vznikajú nové materiály, nové výrobné možnosti, ľudia objavujú nepoznané dary prírody a získavajú nové poznatky. Líder v inováciách neskončil len pri samotnom balení a alternatívach šetrných k oceánom. Kráča dopredu a jeho nový spôsob myslenia prináša produkty, ktoré neobsahujú silikóny, minerálne oleje, PEG, dráždivé parfumy, farbivá ani konzervačné látky.

V súlade s tzv. Havajským zákonom a bezpečné pre všetkých

Ladival®, to je široké portfólio prípravkov na ochranu pokožky dospelých aj detí pred potenciálne škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Bol vôbec prvou európskou značkou opaľovacích krémov s ochranou proti IR-A, no poskytuje aj UV A, UV B a v niektorých prípravkoch aj VIS Light ochranu (ochrana voči viditeľnému svetlu).

A mohli by ste ísť s nimi pokojne plávať aj na Havaj. Všetky opaľovacie prípravky LADIVAL sú dermatologicky testované špecializovanými testovacími ústavmi, vodoodolné až mimoriadne vodoodolné.

3x ochrana buniek
Ladival nepoškodzuje morský život
Kozmetika Ladival bez mikroplastov

Kozmetika pripravená v súlade s tzv. Havajským zákonom na ochranu morských živočíchov (Hawaii reef law) nespôsobuje „bielenie“ korálov a nepoškodzuje fotosyntézu morskej flóry. Je totiž bez obsahu práve tých UV filtrov, ktoré majú na prírodu takýto dopad (oxybenzón a oktinoxát).* A ešte jeden dôležitý fakt - pri testovaní produktov neprišlo k ujme žiadne zvieratko. Značka Ladival® netestuje na zvieratách.

Výrobca prináša absolútne spoľahlivé a cenovo priaznivé riešenia pre alergickú pokožku, ale aj ochranné pleťové krémy vhodné na bežné každodenné použitie, ktorú môžu stáť aj ako základ pod make – up. Na výber je ochranná kozmetika s SPF 10 – 50+ a zo širokej ponuky prípravkov si vyberie človek s akýmkoľvek typom pleti.


*výnimky: Ladival® Tattoo a Ladival®Activ transparent sprej LSF 20, 30

Zobraziť celý popis
Filtrovať produkty

Počet výsledkov

Zobrazených 1 - 2 z 2 výsledkov