Cena

Cena

Produkty skladom

Produkty skladom
  • Skladom (8)

Pre

Pre
  • Ženy (3)
  • Muži (3)
  • Seniori (3)

Forma

Forma
  • Gél/Krém/Masť (2)
  • Tabletka (1)

Výrobca

Výrobca
  • PROCTER & GAMBLE (13)

Oral-B

S Oral-B bude vaša starostlivosť o hygienu a zdravie ústnej dutiny jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Výrobky Oral-B, značky odporúčanej poprednými odborníkmi a zubnými lekármi, si svojou špičkovou kvalitou získali vo svete výbornú povesť a oslnia aj vás.

Oral-B - zubnými lekármi najodporúčanejšia značka na svete

Oral-B: Rozdiel budete vidieť i cítiť

Revolúciu v oblasti ústnej hygieny započal v roku 1950 kalifornský zubný lekár Robert Hutson. Nechcel viac v rukách svojich pacientov vidieť nevhodné zubné kefky. Buď boli tvrdé, poškodzovali zubnú sklovinu a viedli ku krvácaniu ďasien, alebo naopak až príliš mäkké a nedalo sa nimi poriadne čistiť. Vyrobil im preto zubnú kefku s mäkkými nylonovými štetinami, ktorá splnila všetky očakávania. Dal jej meno Oral-B a skromne dúfal, že sa jeho nápad ujme.

Sen o vlastnej značke Oral-B sa skutočne zmenil na realitu, keď doktor Hutson predložil svoje návrhy americkému patentovému úradu a keď sa kefka (vrátane ďalších zdokonalených modelov) zapáčila jeho kolegom v zubných ordináciách po celej krajine.

Dnes už balenie kefiek v pivnici a posielanie balíčkov poštou patrí k minulosti. Vynález kefky Oral-B sa zaradil medzi najvýznamnejšie pokroky vtedajšej éry a zatiaľ nič lepšie nikto nevymyslel.

Oral-B Pro 1 500 kefka má senzor tlaku

Spájanie síl so značkou Braun

Tempo rastu značky Oral-B a inovácií sa predajom firmy v 60. rokoch a ďalšími zmenami nespomalilo ani nezastavilo. Na scéne sa objavili ďalšie produkty dentálnej hygieny ako zubné pasty, ústne vody a zubné nite. Po spojení so značkou Braun trh s radosťou privítal elektrické zubné kefky.

Už v roku 1991 značka Oral-B získala Edisonovu cenu za návrh štetín s farebným indikátorom. Indikátor označuje čas na výmenu náhradnej hlavice a dodnes sa naň celý svet spolieha. Veľmi vítanou modernou vychytávkou je senzor tlaku, ktorý upozorňuje, keď sa ďasná vyvíja až príliš silný tlak.

Od roku 2005 je značka Oral-B súčasťou spoločnosti Procter & Gamble a stále rastie

Dnes už máme pri zubných kefkách ohromné množstvo možností. Elektrické zubné kefky Oral-B využívajú rôzne technológie, rozličné druhy pohybov, veľkostí, tvarov i dizajnov hlavíc. Všetky sú vybavené časovačom, aby sme si zuby čistili tak dlho, ako treba. Niektoré modely môžeme s pomocou Bluetooth pripojiť k aplikácii v smartfóne, ktorá užívateľom pomáha čistiť si zuby dôkladnejšie.

Jediné, čo sa stále nezmenilo a každá elektrická zubná kefka potrebuje, je rukoväť a štetiny. Prevedenie je len otázkou preferencií. Buď svoju zubnú kefku budete poháňať ručne, alebo uprednostníte modernú techniku.

Oral-B Smart kefky spárujete s aplikáciou v smartfóne
Rad Oral-B VITALITY

Oral-B VITALITY

Elektrické zubné kefky Oral-B Vitality s okrúhlou hlavou patria do základného radu a spoliehajú sa na 2D technológiu. Ich štetinky oscilujú a rotujú.

Rad Oral-B PULSONIC

Oral-B PULSONIC

Citeľne šetrnejšia* Oral-B Pulsonic sonická zubná kefka (*v porovnaní s obyčajnou kefkou) využíva vibračné pohyby v rýchlosti 27 000 – 31 000 kmitov za minútu.

Rad Oral-B PRO

Oral-B PRO

Séria Oral-B Pro prechádza na 3D model čistenia zubov. Kefka dokáže pulzovať a disponuje vizuálnym senzorom tlaku, aby sme si pri čistení nepoškodzovali ďasná.

Rad Oral-B SMART

Oral-B SMART

Kefky z radu Oral-B Smart s viacerými režimami čistenia s pomocou Bluetooth spárujete s aplikáciou, ktorá vám poskytne spätnú väzbu.

Rad Oral-B GENIUS

Oral-B GENIUS

Elektrická zubná kefka z línie Genius vsadila na umelú inteligenciu, ktorá posudzuje tlak, detekuje polohu a analyzuje váš štýl čistenia.

Rad Oral-B iO

Oral-B iO

Magnetický pohon štetinky rozvibroval a spája viaceré výhody. Novšie magnetické kefky iO majú displej a magnetickú nabíjačku.

Doplnkové produkty Oral-B

Určite sa všetci zhodneme, že čistenie zubov dvakrát denne po dobu minimálne dvoch minút samo o sebe nestačí. Okrem efektívnych pohybov v ústnej dutine treba dbať aj na používanie kvalitných doplnkových produktov a pravidelnú výmenu kefky. Moderné zubné nite, pasty a ústne vody Oral-B poskytujú svojim užívateľom veľkú technologickú výhodu v čistení ťažko prístupných oblastí a vhodné prísady, ktoré pomáhajú zlepšiť vašu ústnu hygienu. V ponuke nájdete aj náhradné hlavice k svojej elektrickej zubnej kefke.

Oral-B ostatné produkty na ústnu hygienu
Zobraziť celý popis
Filtrovať produkty

Počet výsledkov

Zobrazených 1 - 8 z 8 výsledkov