Cena

Cena

Produkty skladom

Produkty skladom
 • Skladom (17)

Pre

Pre
 • Deti (6)
 • Ženy (15)
 • Muži (13)
 • Seniori (12)

Forma

Forma
 • Tabletka (7)
 • Kapsula (5)
 • Gél/Krém/Masť (2)
 • Prášok (2)
 • Iná forma (1)

Výrobca

Výrobca
 • Biomedica s.r.o. (CZ) (17)

Panadol

Panadol je jedným z najznámejších a najpoužívanejších liekov, po ktorých bežne siahame vtedy, ak nás trápia bolesti alebo horúčka. Obsahuje účinnú látku paracetamol, ktorá tlmí práve bolesť a horúčku. K dispozícii je hneď niekoľko Panadol produktov v rôznej intenzite. V niektorých okrem paracetamolu možno nájsť aj ďalšie účinné látky, ktoré svoje účinky vzájomne podporujú – napríklad kofeín alebo kyselinu acetylsalicylovú.

Panadol si môžete zakúpiť vo forme klasických tabliet alebo šumivých tabliet a pre deti aj vo forme sirupu alebo čapíkov. Niektoré lieky Panadol sú vhodné aj pre tehotné alebo dojčiace ženy. 

Panadol - rýchla a účinná úľava od bolesti

Aké účinky má paracetamol?

účinok priamo v mieste bolesti - ikona

Proti bolesti

použitie pri horúčke

Na zníženie horúčky

pri príznakoch chrípkky - ikona

Pri príznakoch chrípky

Paracetamol má analgetické a taktiež antipyretické účinky – to znamená, že táto účinná látka pôsobí proti bolesti a taktiež pri znižovaní horúčky. Liečivo paracetamol nemá protizápalové účinky, pri zápale vám teda nepomôže.

Lieky s obsahom paracetamolu sa bežne používajú napríklad pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov, kĺbov, ale aj pri príznakoch chrípky, prechladnutia alebo nádchy. Paracetamol ako účinná látka je vhodný aj pre deti, s mierou a krátkodobo ho môžu užívať aj tehotné alebo dojčiace ženy.

Panadol na bolesť hlavy a migrénu

Na akútnu bolesť hlavy, ale aj záchvaty migrény s aurou alebo bez aury, je k dispozícii Panadol MigrénaPoužíva sa na úľavu od bolesti hlavy, prípadnej nevoľnosti a taktiež pri precitlivenosti na svetlo a zvuk. Obsahuje 3 účinné látky:

paracetamol - ikona

Paracetamol

kyselina hyalurónová - ikona

Kyselina acetylsalicylová

kofeín - ikona

Kofeín

Paracetamol a kyselina acetylsalicylová pôsobia proti bolesti, kofeín zase pôsobí povzbudzujúco a zároveň zvyšuje účinky zvyšných dvoch látok. Tento liek je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov. Pri bolesti hlavy sa zvyčajne užívajú 1 – 2 tablety 1 až 2x denne, pri migréne 2 tablety 1 – 2x denne. Je nevyhnutné dodržiavať dennú odporúčanú dávku a taktiež časový odstup medzi podávaním tabliet. 

Panadol Femina pre ženy

Liek Panadol Femina predstavuje tablety, ktoré sa používajú na úľavu pri menštruačných kŕčoch a bolestiach. Obsahujú kombináciu účinných látok, a to paracetamolu a butylskopolamíniumbromidu – paracetamol tlmí bolesť a butylskopolamíniumbromid uvoľňuje kŕče. 

Panadol možno použiť nielen pri menštruačných bolestiach, ale aj pred endoskopiou alebo pri rádiodiagnostických výkonoch. Poskytuje úľavu a zároveň nedráždi žalúdok.

panadol na bolesť aj horúčku

Panadol Novum

Ak vás trápi horúčka, mierna alebo stredne silná bolesť, môže vám pomôcť Panadol Novum. Hlavnou prednosťou tohto lieku je to, že účinná látka paracetamol sa uvoľňuje už približne 5 minút po užití tablety, rýchlejšie sa vstrebáva a tým pádom má aj rýchlejší nástup účinku. Zabezpečuje to unikátna technológia Optizorb®, ktorá predstavuje optimálnu kombináciu látok. Zároveň liek nedráždi žalúdok.

Na bolesť hlavy a migrénu

účinok proti bolesti - ikona

Proti bolesti chrbta aj zubov

pri príznakoch chrípkky - ikona

Pri príznakoch chrípky

Panadol Novum je vhodný pre dospelých, ale aj pre deti staršie ako 6 rokov. Používa sa pri bolestiach hlavy, migréne, bolesti chrbta, bolesti zubov, menštruačných bolestiach alebo pri príznakoch chrípky a prechladnutia, ako sú napríklad bolesť hrdla, svalov, kĺbov alebo horúčka.

Panadol Extra Novum

Podobne ako iné lieky, aj Panadol Extra Novum je používaný pri miernej až stredne silnej bolesti hlavy, zubov, kĺbov, svalov, chrbta, menštruačných bolestiach, reumatických bolestiach a podobne, a taktiež pomáha pri horúčke. Jedná sa o liek s technológiou Optizorb®, a teda rýchlejším nástupom účinku, podobne ako Panadol Novum. Liek Extra Novum však okrem paracetamolu obsahuje aj kofeín, ktorý podporuje jeho účinok.

Šumivé tablety Panadol Ultra Rapide

Panadol Ultra Rapide sú šumivé tablety s rýchlym nástupom účinku, ktoré pomáhajú pri stredne silných až silných bolestiach a taktiež pri horúčke. Takáto forma lieku je ideálna pre ľudí, ktorí majú problém s prehĺtaním klasických tabliet. Obsahuje kombináciu troch účinných látok:

paracetamol - ikona

Paracetamol

kofeín - ikona

Kofeín

tekuté zložky

Kodeín

Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, kofeín podporuje účinok paracetamolu a zmierňuje únavu a kodeín sa podieľa na znižovaní vnímania bolesti. 

Panadol pre deti

K dispozícii sú aj produkty Panadol špeciálne pre deti, a to konkrétne:

 • Panadol pre deti jahoda – sirup s jahodovou príchuťou a obsahom paracetamolu, ktorý je vhodný na použitie pri znižovaní horúčky a bolesti, na znižovanie bolesti pri prerezávaní zubov, po očkovaní alebo pri bežných infekčných ochoreniach. Liek je vhodný pre deti vo veku od 3 mesiacov do 12 rokov.
 • Panadol Junior – čapíky určené na znižovanie horúčky a bolesti. Liek je vhodný pre deti s váhou vyššou ako 15 kg. 
 • Panadol Baby – čapíky na tlmenie bolesti a horúčky. Jeden čapík obsahuje 125 mg paracetamolu, tieto čapíky sú vhodné pre deti s telesnou hmotnosťou od 9 kg a viac.
Zobraziť celý popis
Filtrovať produkty

Počet výsledkov

Zobrazených 1 - 17 z 17 výsledkov