rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
99% spokojnosť zákazníkov
 • rýchlosť dodania
  dobrá cena
 • cena, sortiment
 • Tabletky sú lacnejšie a mám ich obratom.
 • Rýchle doručenie a zdarma odber v lekárni veľmi oceňujem
 • Obchod je expresný. Zásielka mi bola doručená ešte v ten istý deň, ktorý som si produkt objednala.
 • Veľmi rýchle doručenie
 • Rýchlosť a bezproblémové dodanie tovaru na vybranú lekáreň, výborná komunikácia
 • ok
 • V nedeľu objednané a v pondelok už dorucene
 • Rýchlosť, cena
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

Driclor - antiperspirant gulička roztok 20ml

Ach, to nadmerné potenie. Dôvod rozpakov, pre ktorý sa niektorí ľudia zdráhajú podať inému človeku ruku, alebo ho objať na privítanie. Už toho ale bolo dosť. Vyjadrite svoje šťastie bez obáv z mokrých máp na tele. Nasaďte do boja Driclor.

Zastavte nadmerné potenie, vyskúšajte Driclor

Nadmerné potenie alias hyperhidróza

Nadmerné potenie je bežná porucha, ktorá spôsobuje v takmer každom kúte sveta až priveľa nešťastia a smútku. Medzi jej bežné spúšťače prekvapivo nepatrí iba teplo a pohyb, ale tiež emócie, korenisté jedlá a rôzne iné príčiny.

Každý z nás sa za určitých okolností potí. Ide o úplne prirodzenú telesnú funkciu a jeden z dôležitých nástrojov pre termoreguláciu. Potenie má význam iba vtedy, pokiaľ vylučovaný pot plní svoj účel - reguluje telesnú teplotu. Príliš vysoká tvorba potu iba spôsobuje škvrny na oblečení, ničí akékoľvek úsilie o romantiku, zbytočne kazí dojem a postihnutému často bráni v sociálnom kontakte s ostatnými ľuďmi.

Driclor pre ľudí, ktorí trpia nadmerným potením. Kdekoľvek a z akéhokoľvek dôvodu.

Driclor blokuje potné žľazy
Driclor zmierňuje nadmerné potenie
Driclor bráni vzniku telesného pachu
Driclor účinkuje dni, nie hodiny

Ľudia s primárnou hyperhidrózou (ktorej príčina dodnes nebola plne objasnená), sa vo všeobecnosti potia na chodidlách, dlaniach, tvári, v podpazuší. Nadmerné potenie tohto typu môže postihovať v prakticky akomkoľvek veku a v podozrení je i genetika.

Sekundárna hyperhidróza zahŕňa ďalšie špecifické oblasti tela a generalizovaná hyperhidróza postihuje celé telo. V týchto dvoch prípadoch ale obvykle sprevádza zvýšenú tvorbu potu nejaký dôvod. Množstvo zdravotných problémov, liekov, okolností a podnetov (napr. úzkosť, menopauza) má tento neslávne známy potenciál.

.Niekomu už samotná myšlienka na nadmerné potenie privodí kropaje potu na tele. No nemusí, pretože bez ohľadu na príčinu, potenie na problémových partiách rieši prípravok Driclor.

Driclor má guličkový aplikátor

Zloženie roll-on prípravku Driclor vracia sebavedomie

Roztok Driclor bol navrhnutý na liečbu silného potenia alebo hyperhidrózy. Roll-on antiperspirant poskytuje dlhotrvajúcu ochranu proti vlhkosti a zápachu, ktorá je tu pre vás niekoľko dní, nie hodín.

Jeho hlavný hrdina - hexahydrát chloridu hlinitého (20 %) je spravidla veľmi dobre tolerovaný a jeho výkon v ústiach potných žliaz si všimnete už na začiatku liečby. Po niekoľkých použitiach by ste mali pozorovať výrazné zníženie potenia.

Hexahydrát chloridu hlinitého funguje tak, že v postihnutých potných žľazách vytvára gélovú matricu, ktorá spôsobuje čiastočné zúženie ich vývodu. Prebytočný pot by sa mal tak reabsorbovať do tela a zlikvidovať normálnym spôsobom.

Riešte problém s chladnou hlavou a používajte Driclor správne!

Ak vám nadmerné potenie komplikuje udržanie pera v ruke, držanie volantu, viackrát denne prezliekate oblečenie, alebo sa stránite spoločnosti, nasaďte Driclor čo najskôr. Tento problém sa môže závažne podpísať na vašej kvalite života i duševnom zdraví, ale pozor. Hoci Driclor vyzerá ako obyčajný antiperspirant, používa sa inak než väčšina z nich.

Pred aplikáciou vždy dôkladne umyte a osušte postihnuté miesta. Prípravok sa odporúča používať večer pred spaním a najskôr 1 hodinu po umytí. (1) Ideálne aspoň dve hodiny po kúpeli / sprche. Spočiatku Driclor aplikujte raz denne na noc, pričom ošetrené miesto ráno opláchnite vodou, osušte a eventuálne môžete aplikovať aj nejaký dezodorant. (2) Až nadmerné potenie ustúpi, upravte frekvenciu používania prípravku Driclor na 1-2 aplikácie týždenne.

Ako sa prípravok Driclor proti nadmernému poteniu používa

Kozmetický výrobok Driclor je určený pre dospelých a mladistvých od 12 rokov.
Prípravok pôsobí len na vrchnej časti pokožky a do tela sa vôbec nevstrebáva. Nemôže tak ohroziť vaše bábätko. Ale iba v prípade, že sa mu nedostane do úst pri dojčení z prsníka, na ktorý ste Driclor aplikovali (náhodne či úmyselne).
Driclor - antiperspirant určený na vonkajšie použitie - sa nemá aplikovať v okolí očí, nosa, úst, na sliznice, na pokožku podráždenú holením, depiláciou, slnkom či inak narušený povrch kože. 12 - 24 hodín pred a po použití prípravku Driclor sa určite vyvarujte depilácii i holeniu. Čím dlhšie, tým lepšie.
Antiperspirant môže spôsobiť škvrny na oblečení. Preto ošetrené miesto riadne osušte, alebo ho nechajte dôkladne zaschnúť, kým sa oblečiete.
Prípravok Driclor je vysoko horľavý.

Hmotnosť 0.05 kg
Značka

Výrobca

Priemerné hodnotenie
5.0
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Pavol Bachlet (overený zákazník)

  Veľká spokojnosť vždy pomôže 👍

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800