rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov
 • spokojnosť
 • Veĺmi spokojná tovar je doručený za 2-3dni v dobrom stave
 • dobrý výber, rýchle dodanie bez problémov, spoľahlivosť
 • Ako vždy nadmieru spokojný.
 • Veľká výhoda
 • Cena
  Rychle dodanie
 • Takéto e dodanie, človek sa môže hneď liečiť. Je to veľmi dobre hlavne pre nás, ktorý kvôli chorobe sa ťažšie pohybujú. Páči sa mi , že si môžem v kľude prečítať informácie o daných liekoch. Porozmýšľať a nemusíte
  sa ponáhľať, lebo za mnou už stoja ďalší ľudia.
 • Dobré ceny, rýchle doručenie
 • Rýchle dodanie
 • Rýchle dodanie,veľká spokojnosť
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

IOMERON 150 - Infúzna urografia, digitálna subtrakčná flebografia, CT mozgu a tela, kavernózografia, intravenózna a intraartériová DSA, ERCP, mikčná cysto-uretrografia, mikčná cysto - ureterografia u detí.
IOMERON 200 - Periférna flebografia, digitálna subtrakčná flebografia, CT mozgu a tela, kavernózografia, intravenózna a intraartériová DSA, ERCP, artrografia, hysterosalpingografia, cholangiografia, retrográdna uretrografia, retrográdna pyelo-ureterografia, myelografia.
IOMERON 250 - Intravenózna urografia, periférna flebografia, CT mozgu a tela, intravenózna a intraartériová DSA, myelografia.
IOMERON 300 - Intravenózna urografia (u dospelých a detí), periférna flebografia, CT mozgu a tela, kavernózografia, intravenózna DSA, konvenčná angiografia, intraartériová DSA, angiokardiografia (u dospelých a detí), konvenčná selektívna koronárna artériografia, intervenčná koronárna artériografia, ERCP, artrografia, hysterosalpingografia, fistulografia, diskografia, galaktografia, cholangiografia, dakryocystografia, sialografia, retrográdna uretrografia, retrográdna pyelo-ureterografia, myelografia.
IOMERON 350 - Intravenózna urografia (u dospelých a detí), CT tela, intravenózna DSA, konvenčná angiografia, intraartériová DSA, angiokardiografia u dospelých aj detí, konvenčná selektívna koronárna artériografia, intervenčná koronarografia, artrografia, hysterosalpingografia, fistulografia, galaktografia, retrográdna cholangiografia, dakryocystografia, sialografia.
IOMERON 400 - Intravenózna urografia (u dospelých, vrátane pacientov s poškodením obličiek alebo s diabetes mellitus), CT tela, konvenčná angiografia, intraartériová DSA, angiokardiografia (u dospelých a detí), konvenčná selektívna koronárna artériografia, intervenčná koronárna artériografia, fistulografia, galaktografia, dakryocystografia, sialografia.
…………………………….........................................................................................................................................................……………………..
CT - počítačová (computerová) tomografia; DSA - digitálna subtrakčná angiografia; ERCP - endoskopická retrográdna cholangio-pankreatikografia; MCU – mikčná cysto-uretrografia Viac na adc.sk

Použitie:

Roztok kontrastného média na intravaskulárne a intratekálne použitie sa musí pred injikovaním zohriať na telesnú teplotu. Pred použitím je nutné ubezpečiť sa, že obal (ampulka alebo fľaška) je originálne uzatvorený a nie je poškodený. Kontrastné médium sa musí z obalu odobrať v aseptických podmienkach sterilnou striekačkou. Pre intravaskulárne, intratekálne podanie a/alebo podanie katétrami, ako aj pre všetky pomôcky sa musí zabezpečiť prísne aseptické prostredie. Ak sa nepoužijú pomôcky na jednorazové použitie, musí sa venovať dôsledná pozornosť na zabránenie reziduálnej kontaminácie zvyškami detergentov.

Forma pre RX

Injekčný roztok

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800