5.00
(1×)
Jednotková cena: 0,10 €/ks
5.00
(1×)
Vlhčené hygienické ošetrovacie utierky (obrúsky). Na jednorazové použitie. Určené na čistenie pokožky u inkontinentných pacientov. Bez obsahu alkoholu. Dermatologicky testované.
Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Octyldodecanol, Sodium Benzoate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Allantoin, Citric Acid, Xanthan Gum, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract
Použitie:
Pomocou utierky sa podľa potreby jemne vyčistí znečistená pokožka v plienkovej oblasti. Pri každom ďalšom použití vybrať z balenia vždy novú utierku. Čistenie opakovať dovtedy, kým obrúsok nezostane po použití čistý. Obal sa odporúča dôkladne uzatvárať, aby sa tak predišlo ich vysychaniu.
Obsah: 50 ks
Pridajte hodnotenie produktu
Mohlo by vás zaujímať
Všetko OK....dodanie, komunikácia aj ceny
Juraj, 18.10.2025
hodnotenie 4.5 z 5
Dobrá komunikácia, rýchle dodanie
Ladislava, 18.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
som spokojný
ján, 18.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Nie je z mojej strany žiadna nevyhida
Iveta, 18.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
rýchlosť dodania zásielky, výhodné cenové relácie
Dagmar, 18.10.2025
hodnotenie 4.0 z 5
Rýchla, všetko ok
Hajnalka, 18.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Dosť som bol nespokojný s tým dodaním.
Ešte sa mi to nestalo v eTabletke !?!
Kazimír, 18.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Pridali aj nejaké darčeky.
Rchd, 18.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Super rýchlo, až domov
Daniela, 18.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Rychle vybavenie objednavky .Dakujem
Maria, 18.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.
Eva Garajová (overený zákazník) –
Najlepšie vlhčené utierky na intímne použitie,vyskúšala som viac druhov,ale tieto mi vyhovujú najviac…