0
(0×)
Predaj skončil

0
(0×)
Mliečna obilná kaša z obilnín pšenice a ovsa. Kaša je vhodná pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca.
Balenie: 1×250 g
Použitie:
Podľa tabuľky dávkovania nalejte odmerané množstvo prevarenej vody vhodnej pre dojčatá (vychladenej asi na 40-50°C) (asi 150 ml)do tanierika a vsypte potrebný počet lyžíc zmesi (6-7 polievkových lyžíc) za stáleho miešania. Ľahko premiešajte a nechajte asi pol minúty stáť. Ešte raz premiešajte. Určené na kŕmenie lyžičkou.
Upozornenie:
Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dohľadu. Neuchovávajte nedojedené porcie.
Obsahuje alergény: mlieko, pšenicu a ovos.
Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa. Špeciálna výživa na báze obilnín je vhodná pri zavádzaní gluténu do stravy malých detí najskôr po ukončenom 4. mesiaci a nie neskôr ako po ukončenom 7. mesiaci.
Produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Napíšte svoju skúsenosť a pomôžte ostatným vo výbere.
Pridajte hodnotenie produktu
Mohlo by vás zaujímať
Výhodnejšie ceny aj balenia
Katarina, 24.11.2025
hodnotenie 4.5 z 5
Výborná spolupráca
Maria, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Rýchlosť doručenia, primeraná cena
Eva, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Veľky vyber, rychle nakupovanie
Lucia, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Je pre mňa výhodou nákup z tohto obchodu.
Maria, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Expresné vybavenie objednávky - čo viac si môžem priať?
Darina, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Rýchle dodanie
Peter, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Všetko v poriadk
Mária, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5
OK
Igor, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Rýchle doručenie.
Ľuboslava, 24.11.2025
hodnotenie 5.0 z 5


Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.


