5.00
(1×)
Jednotková cena: 2,00 €/100ml
5.00
(1×)
Tekutý umývací prípravok vhodný na umývanie celého tela vrátane vlasovej pokožky a na vonkajšiu intímnu hygienu. Neobsahuje penidlá, mydlo ani farbivá, a preto je vhodný aj na citlivú pokožku. Môžu ho používať taktiež tehotné, dojčiace ženy, novorodenci a seniori.
Účinnou zložkou je moderná antimikrobiálna látka Octenidine. Jej prednosťou je šetrnosť, veľmi dobrá znášanlivosť a širokospektrálne pôsobenie. Octenidine reguluje množenie mikróbov na pokožke.
Neocide umývací gél ďalej obsahuje olej z jadier mandľovníka obyčajného, ktorý patrí medzi najkvalitnejšie oleje v kozmetickom priemysle, zásobuje pokožku esenciálnymi mastnými kyselinami a veľmi dobre preniká do pokožky.
Prípravok obsahuje parfum, ktorý bol vyvinutý špeciálne na hypoalergénne kozmetické prípravky a je taktiež vhodný na citlivú pokožku. Vyznačuje sa jemnou, sviežou kvetinovou vôňou s tónmi zeleného čaju a čaju Maté.
Hypoalergénny umývací gél s antimikrobiálnou zložkou na umývanie:
Naneste na navlhčenú pokožku, rozotrite, nechajte pôsobiť 1–2 minúty a opláchnite.
V prípade umývania vlasovej pokožky použite ako bežný šampón, nechajte pôsobiť niekoľko minút a dôkladne opláchnite.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v pôvodnom obale. Po použití dobre uzavrite a skladujte vo zvislej polohe.
Pridajte hodnotenie produktu
Mohlo by vás zaujímať
Stručne, jasné krača k cieľu = doručeniu!
Jan, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
super rýchle doručenie. široký sortiment. konkurenčne schopné ceny
Agáta, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Expresne rychle dorucenie za 20 hodin
Juraj, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Rýchla
Mária, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Expresné doručenie, starostlivo zabalené
Danica, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Celkovo veľmi dobrý servis v rátane zákazníckej linky s rýchlym a bezproblémovým doručením.
Karel, 05.10.2025
hodnotenie 4.5 z 5
Rychle dorucrnie a lepsie ceny nez v lekarni
Gabriela, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Všetko pekne zabalené,aby sa nič nevysypalo, nepoškodilo a doručené na čas
Zuzana, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Rýchle dodanie
Gabika, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Rýchlosť
Spoľahlivosť
Jana, 05.10.2025
hodnotenie 5.0 z 5
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.
Ester (overený zákazník) –
Vynikajúci,
Používam ho už asi mesiac, prvýkrát po kožnéj infekcií pri Atopickom ekzeme. Jemna vôňa i konzistencia určite odporúčam.