rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov
 • rychle dodanie
  nizke ceny
 • výborné, odporúčam
 • Rýchlosť dodania
 • Super výber
  Dobré ceny
  Oceňujem minulotýždňovú výhodnú cenu dopravy do Zásielkovne. Mohlo by to byť častejšie a pravidelne.
 • Pani, s ktorou som volala cez infolinku bola neskutočne milá a nápomocná. Odporučila mi zvoliť si dodanie do lekárne, aby som mala paralenove čapiky pre syna na ďalší deň doma. A aj tak bolo :) uuuuzasne! Veľmi ďakujem!
 • Cobra spolupraca,rychlost a serioznost
 • Expresne dorucenie
 • Velmi rzychke dodanie
 • Prehľadná ponuka, dobrá komunikácia s obchodom, rýchle dodanie a slušné expedičné poplatky.
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

Použitie:
- Scintigrafia myokardu na hodnotenie koronárnej perfúzie a viability buniek: ischemická choroba srdca, kardiomyopatia, myokarditídy, kontúzie myokardu a sekundárne poškodenie srdca.
- Scintigrafia svalov: perfúzia svalov pri periférnych vaskulárnych poruchách.
- Scintigrafia prištítnych teliesok.
- Zobrazenie nádorov rôznych orgánov s aviditou k thalliu, najmä nádorov mozgu, štítnej žľazy a metastáz. Viac na adc.sk

Použitie:

Pre dospelé a staršie osoby 0,74 - 1,11 MBq/kg intravenóznou injekciou. Ak sa robí vyšetrenie SPECT, aktivita môže byť zvýšená o 50 % až do hodnoty 110 MBq. Aktivitu pre aplikáciu deťom je možné určiť podľa telesnej hmotnosti ako podiel dávky pre dospelých (pozri SPC).                                                                                                                                                                                                                       a) scintigrafia myokardu: Vyšetrenie sa odporúča robiť po 4 hodinovom hladovaní. Aplikácia chloridu tálneho (201Tl) sa robí v pokoji alebo pri záťažových testoch. Zaťažuje sa obvykle fyzicky, farmakologicky, ich kombináciou, prípadne elektrostimuláciou. Prvú sadu snímok je možné získať niekoľko minút po aplikácii. Za 3 až 24 hodín po aplikácii je možné získať ďalší súbor snímok zobrazujúci redistribúciu tália. Niekedy namiesto skúmania redistribúcie alebo po nej je možné robiť hodnotenie viability myokardu po opätovnej aplikácii 37 MBq tália.
b) Vyšetrenie iných oblastí organizmu: zobrazenie začína počas, resp. niekoľko minút po aplikácii (prietokové vyšetrenia), prípadne aj neskôr (zobrazenie nahromadenia talia v bunkách)

Forma pre RX

Injekčný roztok

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800