rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
99% spokojnosť zákazníkov
 • Rýchle a spoľahlivé doručenie
 • Rýchlosť, spoľahlivosť
 • Rada tu objednávam, dobré ceny,akcie,a rýchle dodanie
 • rýchle doručenie
 • skvelé ceny a rýchlosť dodania
 • Som spokojný a odporúčam
 • Rýchle dodanie
  Cenovo dostupne
 • Rýchle dodanie,kvalitné zabalenie
 • Dobra cena a rýchle dodanie.Spokojnosť.
 • Absolutna spokojnost
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

Canespor sada na nechty efektívne a bezbolestne lieči plesne nechtov. Canespor sada na nechty je účinné širokospektrálne antimykotikum s liečivami – urea (zmäkčuje necht kvôli jeho ľahšiemu odstráneniu a ľahšiemu prenikaniu ďalšej liečivej látky) a bifonazol, ktorý ničí pôvodcu nechtovej mykózy. Canespor sada na nechty je kompletné balenie, ktoré obsahuje všetko potrebné na liečbu nechtovej mykózy. Obsahuje 10 g masti s dávkovačom, 15 vodovzdorných náplastí a škrabku na nechty.

Spôsob liečby liekom Canespor sada na nechty je komfortný, pretože sa masť aplikuje len raz denne. Masť je vhodné aplikovať večer po kúpeli, pretože postihnutý necht sa musí asi na 10 minút namočiť do horúcej vody. Ošetrený necht sa na nasledujúcich 24 hodín prekryje náplasťou.

Masť z tejto súpravy možno použiť na lokálnu aplikáciu na iné mykózou postihnuté miesta na tele. Mykóza nechta (odborne nazývaná onychomykóza) je všeobecný názov pre infekcie nechtov spôsobené hlavne plesňami, ktoré sa nazývajú dermatofyty. Ide o rovnaký typ mikroorganizmov ako tie, ktoré spôsobujú kožné ochorenie nazývané „pleseň nôh“. Infekcia môže postihnúť ktorúkoľvek časť nechta vrátane nechtovej platničky, lôžka alebo koreňa. Onychomykóza sa vyskytuje prevažne na nechtoch nôh. Plesňové infekcie nechtov sú mimoriadne nákazlivé. Ľahko ich dostanete na miestach, kde sa pohybujete naboso, napríklad v šatniach alebo plaveckých bazénoch, prípadne v dôsledku používania nesterilných nástrojov v nechtových salónoch a salónoch krásy.

Plesňové ochorenie nechtov je často nepríjemné, pretože zmeny na nechte sú dobre viditeľné. Ide o zmenu farby, štruktúry a hrúbky nechta. V niektorých prípadoch môže byť ochorenie nechtov bolestivé – preto je veľmi dôležité začať s liečbou včas a dodržiavať pokyny v písomnej informácii pre používateľa lieku, ktorý použijete.

Výhody výrobku

 • Účinne lieči pleseň nechtov len za 6 týždňov*
 • Praktický – aplikácia len 1x denne
 • Obsahuje ureu, ktorá zmäkčuje necht na jeho lepšie odstránenie a tiež prenikanie ďalšieho liečiva bifonazolu, ktoré ničí pôvodcu nechtovej mykózy
 • Balenie obsahuje všetko potrebné na liečbu nechtovej mykózy
 • Masť z tejto sady je možné použiť na lokálnu aplikáciu na iné mykózou postihnuté miesta na tele

* Liečba Canespor sada na nechty 7-14 dní, následná liečba Canespor krém 4 týždne

Ako sa používa Canespor sada na nechty

Canespor sada na nechty obsahuje masť, ktorá sa aplikuje len raz denne. Masť je vhodné aplikovať večer po kúpeli, pretože postihnutý necht sa musí asi na 10 minút namočiť do horúcej vody. Ošetrený necht sa na nasledujúcich 24 hodín prekryje náplasťou.

Masť z tejto súpravy možno použiť na lokálnu aplikáciu na iné mykózou postihnuté miesta na tele.

U dojčiat a detí do 3 rokov sa smie liek Canespor sada na nechty podávať len pod pravidelným lekárskym dohľadom.

Pacienti s anamnézou hypersenzitívnych reakcií na ostatné fungicídne látky odvodené od imidazolu (napr. ekonazol, klotrimazol, mikonazol) musia používať lieky obsahujúce bifonazol s opatrnosťou. Je potrebné, aby sa pacienti vyhýbali kontaktu lieku s očami. Liek sa nesmie prehĺtať.

Canespor sada na nechty obsahuje tuk z ovčej vlny (lanolín). Tuk z ovčej vlny (lanolín) môže spôsobiť miestnu kožnú reakciu (napr. kontaktnú dermatitídu).

Zloženie

Jeden gram dermálnej masti obsahuje 10 mg bifonazolu a 400 mg močoviny.

Pomocná látka so známym účinkom: lanolín. Ďalšie pomocné látky: biely vosk, biela vazelína.

Hmotnosť 0.079 kg
Značka

Výrobca

Skupina

Ženy, Muži, Seniori

Priemerné hodnotenie
Bez hodnotenia
Pridajte prvú recenziu pre “Canespor sada na nechty 1 set”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800