rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov

CETALGEN 500/200mg 20ks

CETALGEN 500/200mg 20ks

Liek obsahuje liečivá paracetamol a ibuprofén. Používa sa na krátkodobú liečbu stredne silnej bolesti spojenej s bolesťou hlavy (nie migrénou),...

Zobraziť celý popis

Doprava zadarmo pri nákupe nad 28,90 €
  • Hodnotím na výbornú - s obchodom mám tú najlepšiu skúsenosť !
  • Ceny
    Rýchlosť dodania
    Sortiment
  • Veľmi rýchle jednanie
  • Super, rýchle vybavenie, odporúčam
  • Suoer rychle dorucenie dakujem
  • Cena a rýchlosť sú top
  • Rýchle doručenie
  • Veľmi rýchle dodanie
  • Spokojná!!!!
  • atial je to prva skusenost.
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

Liek obsahuje liečivá paracetamol a ibuprofén.

Používa sa na krátkodobú liečbu stredne silnej bolesti spojenej s bolesťou hlavy (nie migrénou), chrbta, menštruačnou bolesťou, bolesťou zubov, reumatickou a svalovou bolesťou, nachladnutím a chrípkou, zapáleným hrdlom a horúčkou. Zvlášť vhodný je na bolesť, ktorá si vyžaduje silnejšiu analgéziu (potlačenie bolesti) ako samotný ibuprofén alebo paracetamol.

 

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Najnižšia účinná dávka sa má použiť na čo najkratšiu dobu potrebnú na úľavu od príznakov. Užívajú sa 1-2 tablety najviac 3x denne. Interval medzi dávkami má byť najmenej 6 hodín. Počas 24 hodín sa nemá užiť viac ako 6 tabliet (3 000 mg paracetamolu, 1 200 mg ibuprofénu).

U pacientov s poruchou funkcie obličiek sa má dávka znížiť:

  • rýchlosť glomerulárnej filtrácie 10 - 50 ml/min: 1 tableta každých 6 hodín
  • rýchlosť glomerulárnej filtrácie < 10 ml/min: 1 tableta každých 8 hodín

U pacientov s poruchou funkcie pečene alebo Gilbertovým syndrómom sa musí dávka znížiť alebo sa musí predĺžiť dávkovací interval.

Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú alebo ak je potrebné tento liek užívať viac ako 3 dni, pacient sa má poradiť s lekárom.

Spôsob použitia

Tablety sa majú prehltnúť v celku a zapiť pohárom vody. Na minimalizovanie vedľajších účinkov sa odporúča podávanie s jedlom.

Hmotnosť 0.036 kg
Forma

Tabletka

Výrobca

Značka

Skupina

Ženy, Muži, Seniori

Priemerné hodnotenie
Bez hodnotenia
Pridajte prvú recenziu pre “CETALGEN 500/200mg 20ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800

    Mohlo by vás zaujímať