rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov

Galvex Vitamín D3 Forte kvapky 30ml

Galvex Vitamín D3 Forte kvapky 30ml

Výživový doplnok s obsahom vitamínu D3 v MCT oleji vhodný pre dospelých.

Zobraziť celý popis

Doprava zadarmo pri nákupe nad 24,90 €
Darček k nákupu
Nákupom tohto produktu získate malú pozornosť
 • Celkom slušný výber tovaru, dobré ceny, nemusím osobne cestovať za nákupom, pohodlné nakupovanie, rýchle dodanie, potešili ste celú moju rodinu za to že ste. A aj zostante, Ľubica
 • Je rýchle dodanie tovaru
 • Jednoduché objednanie ,rýchle dodanie.
 • Dobré ceny
  Rýchle dodanie
 • Všade doporučujem, super rýchlosť a spoľahlivosť
 • spoľahlivsť
 • objednávka bola vybavená rýchlo a všetky produkty boli doručené
 • V jeden deň objednáš,na druhý deň máš tovar doma,super!!!
 • Perfektné
 • urýchlená dodávka
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

Galvex Vitamín D3 Forte vo forme kvapiek (balenie 30 ml)

Galvex Vitamín D3 forte kvapky

Vitamín D je v skutočnosti hormón, čo je jeden z dôvodov, prečo sa naň telo tak veľmi spolieha pri ochrane zdravia. Hoci iba malá hŕstka potravín prirodzene obsahuje vitamín D, istú dávku niektorej z jeho foriem dokážeme získať z obohatenej stravy alebo ju môžeme nechať vyprodukovať v tele s pomocou slniečka.

Je tu ale jeden problém, ktorý si veľká časť populácie stále neuvedomuje. Aby bola tvorba vitamínu D efektívna, lúče musia dopadať na aspoň 30 % odhalenej pokožky tela neochránenej opaľovacím prostriedkom a čo najviac kolmo. Na severnej a južnej pologuli, za 33. rovnobežkou je zenitový uhol počas zimných mesiacov na minime a produkcia vitamínu D prakticky nie je možná. Do hry tu navyše vstupuje i vek, nadmorská výška, farba pleti a množstvo ďalších faktorov.2 Pre väčšinu ľudí je preto najlepším spôsobom, ako získať dostatok vitamínu D, užívanie doplnkov. Napríklad doplnku Galvex Vitamín D3 Forte vo forme kvapiek s početnými výhodami.

GMP

Certifikát kvality GMP

Kontrolovaná kvalita a overený pôvod účinných látok na prvom mieste.

Bez obsahu lepku

Produkt je vhodný aj pre ľudí trpiacich intoleranciou alebo alergiou na lepok.

tekuté zložky

MCT olej ako nosič

Kvalitný základ umožňuje lepšie vstrebávanie vitamínu D do organizmu.

2 000 IU vitamínu D

Pre správne fungovanie imunitného systému, udržanie zdravých kostí, zubov, svalov.

Pre dospelých

Dávka je dostatočne vysoká, aby ste mohli kvapky užívať iba 1x denne.

vhodné pre mužov i ženy - ikona

Až 30 ml balenie

Cenovo výhodný doplnok, o ktorý sa môžete podeliť so svojou polovičkou.

Doplnky Galvex - vážme si čo je slovenské

Čím je výnimočná slovenská značka Galvex?

Na Slovensku sa nám rozmohol trend takzvaných „prémiových produktov“. Prívlastky typu „exkluzívny", „najkvalitnejší" či „prírodný" zahlcujú reklamy a výrobcovia súperia v chválach. Môže sa stať, že spotrebiteľ sa v tomto informačnom mori ľahko stratí. Práve dlhoročný slovenský výrobca známych liekov preto prichádza s jasnou koncepciou, prehľadnejšou, ucelenou ponukou a doplnkami farmaceutickej kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Elementárny vitamín D3 v MCT oleji

Vitamín D patrí do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch. To znamená, že keď ho telo momentálne nepoužíva, vytvorí si zásobu v pečeni a tukových tkanivách. Hlavnou úlohou vitamínu D je udržiavať normálnu hladinu vápnika a fosforu v krvi. Minerálov dôležitých pre rast kostí i celkové zdravie.1

Aby kvapky Galvex Vitamín D3 kvapky Forte priniesli telu osoh, vitamín D3 bolo treba zapracovať do nosiča s obsahom tuku. Výrobca stavil na populárny a veľmi kvalitný MCT olej. Olej (s celým názvom Medium Chain Triglycerides) obsahuje lipidy zvané triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, vďaka ktorému je ľahšie stráviteľný.3

MCT olej nevyžaduje natrávenie žlčou a do pečene sa z čriev dostane oveľa rýchlejšie než klasický olej plný kyselín s dlhým reťazcom. Jeho využitie môže predstavovať výhodu pre ľudí, ktorí majú problém so vstrebávaním vitamínov z potravy a ochorenie, ako je napríklad celiakia, Crohnova choroba alebo cystická fibróza.

Návod na použitie kvapiek Vitamín D3 Forte

Pred prvým použitím podržte fľaštičku kvapiek zvislo. Niekoľkokrát stlačte pumpičku a po objavení prvej kvapky pumpičku stlačte ešte 2-krát. Po tomto úkone je prípravok pripravený na používanie.

Tento postup viac nemusíte opakovať. Iba sa snažte pri podávaní pumpičku vždy zatlačiť až na doraz, aby aplikátor vydal celú dávku.

Ako užívať Galvex Vitamín D3 Forte kvapky?

1 dávku kvapiek predstavuje 1 vstrek. Každá jednotlivá dávka obsahuje 50 μg (2000 IU) vitamínu D3 (cholekalciferolu), čo predstavuje 1000 % RVH (RVH – referenčná výživová hodnota).

Dospelí užívajú iba jednu dávku denne. Vitamín možno pridať do malého množstva mlieka, jogurtu, nátierky a pod. Po konzultácii a dohode s lekárom môžete dávkovanie upraviť.

Doplnok stravy je určený dospelým osobám. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Možnosť podávania deťom by mal zhodnotiť lekár.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Výživový doplnok neslúži a nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Galvex Vitamín D3 Forte kvapky by sa mali uchovávať mimo dosahu detí.
Doplnok stravy skladujte pri teplote do 25 °C a v pôvodnom obale kvôli ochrane pred svetlom a vlhkosťou. Tiež ho chráňte pred mrazom.
Pred užívaním kvapiek si nezabudnite preštudovať informácie na obale výrobku, ktorý pre vás vyrába spoločnosť:

GALVEX, spol. s r.o.
Jegorovova 37
974 01  Banská Bystrica


Vyskúšajte výživové doplnky značky Galvex

Či už je to čas strávený na čerstvom vzduchu, alebo jedlo z vášho rodinného stola, výhody získaného vitamínu D sú rovnaké. Prečo teda lekári na celom svete zaznamenávajú nárast prípadov krivice? Môžu za to stravovacie návyky, diétne trendy a a z časti aj opaľovacie krémy, ktoré UVB žiarenie odrážajú alebo absorbujú. Väčšina detí a dospelých navyše trávi hodiny, kedy je slnko najvyššie, v škole/v práci. Ak teda potrebujete pomoc so zabezpečením životne dôležitých vitamínov alebo minerálov, spoľahnite sa na doplnky Galvex.


1 National Institutes of Health. Office of Dietary Supplements. Vitamin D Fact Sheet for Health Professionals
2 A. Hossein-nezhad, M.F. Holick - Vitamin D for health: A global perspective. Mayo Clin. Proc2013;88:720–755.
3 H. Takeuchi, S. Sekine, K. Kojima, T. Aoyama - The application of medium-chain fatty acids: edible oil with a suppressing effect on body fat accumulation. Asia Pac J Clin Nutr. 2008;17 Suppl 1:320-3. PMID: 18296368.

Hmotnosť 0.088 kg
Cesta podania

Perorálne – prehĺta sa

Forma

Kvapky

Výrobca

Skupina

Ženy, Muži, Seniori

Značka

Priemerné hodnotenie
Bez hodnotenia
Pridajte prvú recenziu pre “Galvex Vitamín D3 Forte kvapky 30ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800

  Mohlo by vás zaujímať