rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov

Galvex Vitamín D3 kvapky 30ml

Galvex Vitamín D3 kvapky 30ml

Výživový doplnok s obsahom vitamínu D3 v MCT oleji vhodný pre deti aj dospelých.

Zobraziť celý popis

Doprava zadarmo pri nákupe nad 24,90 €
Darček k nákupu
Nákupom tohto produktu získate malú pozornosť
 • Celkom slušný výber tovaru, dobré ceny, nemusím osobne cestovať za nákupom, pohodlné nakupovanie, rýchle dodanie, potešili ste celú moju rodinu za to že ste. A aj zostante, Ľubica
 • Je rýchle dodanie tovaru
 • Jednoduché objednanie ,rýchle dodanie.
 • Dobré ceny
  Rýchle dodanie
 • Všade doporučujem, super rýchlosť a spoľahlivosť
 • spoľahlivsť
 • objednávka bola vybavená rýchlo a všetky produkty boli doručené
 • V jeden deň objednáš,na druhý deň máš tovar doma,super!!!
 • Perfektné
 • urýchlená dodávka
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

Galvex Vitamín D3 vo forme kvapiek (balenie 30 ml)

Galvex Vitamín D3 kvapky

Hoci funkcia vitamínu D stále ostáva do značnej miery nedefinovaná, hlavnou úlohou tejto živiny je udržiavať normálnu hladinu vápnika a fosforu v krvi.1 Čo sa teda týka zdravia, s istotou vieme, že deti i dospelí potrebujú vitamín D hlavne k udržaniu zdravých kostí a zubov.

Jedlo poskytuje iba obmedzený zdroj tohto vitamínu. Väčšiu časť vitamínu D si telo vytvorí, keď obnaženú pokožku vystavíme UVB lúčom zo slnečného žiarenia. Optimálne svetelné podmienky však na našom území máme iba pár mesiacov v roku. K rizikovým faktorom nedostatku vitamínu D patrí tiež vek, nadmorská výška, farba pleti, zdravotný stav a množstvo ďalších faktorov.2 Ak teda máte opodstatnené obavy o hladinu vitamínu D, poraďte sa s lekárom o možnosti užívania doplnku stravy Galvex Vitamín D3 vo forme kvapiek.

GMP

Certifikát kvality GMP

Kontrolovaná kvalita a overený pôvod účinných látok na prvom mieste.

Bez obsahu lepku

Produkt je vhodný aj pre ľudí trpiacich intoleranciou alebo alergiou na lepok.

tekuté zložky

MCT olej ako nosič

Kvalitný základ umožňuje lepšie vstrebávanie vitamínu D do organizmu.

400 IU vitamínu D

Pre správne fungovanie imunitného systému, udržanie zdravých kostí, zubov, svalov.

pre celu rodinu

Až 30 ml balenie

Cenovo výhodný doplnok, o ktorý sa môžete podeliť so svojimi najbližšími.

Pre dospelých aj pre deti

Produkt s dávkovačom môžu s odporúčaním lekára užívať aj najmenší členovia rodiny.

Doplnky Galvex - vážme si čo je slovenské

Prečo práve značka Galvex?

Na našom trhu nájdete množstvo doplnkov stravy s označením „prémiový produkt“. Výrobcovia nešetria chválou. V letákoch i reklame sľubujú spotrebiteľom exkluzivitu, nadštandardnú kvalitu či prírodné zloženie. Zákazník sa však v spleti týchto informácii a škatuliek s rovnakým či podobným výzorom môže ľahko začať strácať. On sa iba túži dostať k odporúčanému fungujúcemu doplnku a nepotrebuje omáčky. Práve dlhoročný slovenský výrobca známych liekov preto prišiel s jasnou koncepciou.

Elementárny vitamín v MCT oleji

Vitamín D patrí do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch. To znamená, že keď ho telo momentálne nepoužíva, vytvorí si zásobu v pečeni a tukových tkanivách. Hlavnou úlohou vitamínu D je udržiavať normálnu hladinu vápnika a fosforu v krvi. Minerálov dôležitých pre rast kostí i celkové zdravie.1

Aby Galvex Vitamín D3 kvapky priniesli telu osoh, v prípravku nemohol chýbať tuk. MCT olej používaný v kvapkách Galvex sa teší celosvetovej popularite. Ako už napovedá jeho názov skrytý za skratkou (Medium Chain Triglycerides = triglyceridy zo stredným reťazcom), ide o olej obsahujúci stredne dlhé reťazce lipidov zvaných triglyceridy. Vďaka kratšej dĺžke reťazca je MCT olej ľahšie stráviteľný.3 Nevyžaduje natrávenie žlčou a do pečene sa z čriev dostane oveľa rýchlejšie než olej plný kyselín s dlhším reťazcom.

Návod na použitie kvapiek

Pred prvým použitím podržte fľaštičku kvapiek zvislo. Niekoľkokrát stlačte pumpičku a po objavení prvej kvapky pumpičku stlačte ešte 2-krát. Po tomto úkone je prípravok pripravený na používanie.

Tento postup viac nemusíte opakovať. Iba sa snažte pri podávaní pumpičku vždy zatlačiť až na doraz, aby aplikátor vydal celú dávku.

Ako užívať Galvex Vitamín D3 kvapky?

1 dávku kvapiek predstavuje 1 vstrek. Každá jednotlivá dávka obsahuje 10 μg (400 IU) vitamínu D3 (cholekalciferolu), čo tvorí 200 % RVH (RVH – referenčná výživová hodnota).

Dospelí by mali užiť 3 - 5 dávok denne, deťom od 6 rokov stačia 2 - 3 dávky.

Deťom do 6 rokov a dojčatám (od 2. týždňa) aplikujeme po konzultácii s lekárom 1 dávku denne. Nemajte strach z odmietnutia doplnku. Kvapky do výživy dieťaťa prepašujete veľmi ľahko. Vstreknite vitamín D do malého množstva mlieka, jogurtu, nátierky a pod. Dojčaťu ním možno priamo postriekať cumlík.

Tehotné a dojčiace ženy sa pred užívaním doplnku poradia so svojim lekárom. Ak lekár nestanoví inú dávku, štandardne sa podáva 1 dávka denne. Lekár môže navrhnúť úpravu dávkovania.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Výživový doplnok neslúži a nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Galvex Vitamín D3 kvapky by sa mali uchovávať mimo dosahu detí.
Doplnok stravy skladujte pri teplote do 25 °C a v pôvodnom obale kvôli ochrane pred svetlom a vlhkosťou. Tiež ho chráňte pred mrazom.
Pred užívaním kvapiek si nezabudnite preštudovať informácie na obale výrobku, ktorý pre vás vyrába spoločnosť:

GALVEX, spol. s r.o.
Jegorovova 37
974 01  Banská Bystrica


Stavte na výživové doplnky značky Galvex

Organizmus človeka vykonáva každý deň obrovské množstvo úloh. K tomu ale potrebuje suroviny, ktoré si k nám nachádzajú cestu prevažne cez konzumovanú potravu a tekutiny. I tieto vzácne zdroje živín však neraz prejdú nerozumnou úpravou a/alebo utrpia škody spôsobené skladovaním či prepravou. Svoj podiel viny na nedostatku živín zohrávajú taktiež choroby a nezdravý životný štýl. Je to aj váš prípad? V snahe o nápravu vám môže pomôcť konzumácia chýbajúcich mikroživín prostredníctvom doplnkov osvedčeného slovenského výrobcu.


1 National Institutes of Health. Office of Dietary Supplements. Vitamin D Fact Sheet for Health Professionals
2 A. Hossein-nezhad, M.F. Holick - Vitamin D for health: A global perspectiveMayo Clin. Proc. 2013;88:720–755.
3 H. Takeuchi, S. Sekine, K. Kojima, T. Aoyama - The application of medium-chain fatty acids: edible oil with a suppressing effect on body fat accumulation. Asia Pac J Clin Nutr. 2008;17 Suppl 1:320-3. PMID: 18296368.

Hmotnosť 0.088 kg
Cesta podania

Perorálne – prehĺta sa

Forma

Kvapky

Výrobca

Skupina

Deti, Ženy, Muži, Seniori

Značka

Priemerné hodnotenie
Bez hodnotenia
Pridajte prvú recenziu pre “Galvex Vitamín D3 kvapky 30ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800

  Mohlo by vás zaujímať