rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
98% spokojnosť zákazníkov
 • rychle dodanie
  nizke ceny
 • výborné, odporúčam
 • Rýchlosť dodania
 • Super výber
  Dobré ceny
  Oceňujem minulotýždňovú výhodnú cenu dopravy do Zásielkovne. Mohlo by to byť častejšie a pravidelne.
 • Pani, s ktorou som volala cez infolinku bola neskutočne milá a nápomocná. Odporučila mi zvoliť si dodanie do lekárne, aby som mala paralenove čapiky pre syna na ďalší deň doma. A aj tak bolo :) uuuuzasne! Veľmi ďakujem!
 • Cobra spolupraca,rychlost a serioznost
 • Expresne dorucenie
 • Velmi rzychke dodanie
 • Prehľadná ponuka, dobrá komunikácia s obchodom, rýchle dodanie a slušné expedičné poplatky.
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

STRATTERA nie je stimulačný liek a používa sa na liečbu hyperkinetickej poruchy (poruchy so zhoršenou pozornosťou a hyperaktivitou - ADHD) u detí starších ako 6 rokov a mladistvých, ako časť komplexného liečebného programu, ktorý môže zahŕňať psychologické, výchovné a sociálne postupy.
STRATTERA obsahuje atomoxetín, ktorý zvyšuje množstvo noradrenalínu v mozgu. Noradrenalín je telom produkovaná chemická látka v mozgu, ktorá u pacientov s ADHD zvyšuje pozornosť a znižuje impulzívnosť a hyperaktivitu. Tento liek Vám bol predpísaný, aby Vám pomohol zvládať prejavy ADHD. Nedokázalo sa, že STRATTERA je návykový liek.
Keď začnete užívať STRATTERU, môže trvať niekoľko týždňov, kým dôjde k plnému zlepšeniu Vašich prejavov.

Ak liečba začala už v mladom veku, môže byť vhodné pokračovať v užívaní STRATTERY až do dospelosti. Váš lekár Vás o tom bude informovať. Viac na adc.sk

Použitie:

Liek sa obvykle podáva v dávke 1 kapsula (100mg) 1x denne (ráno). Dávky sa podávajú vždy v tom istom čase. Kapsula sa užíva vždy v celku, nezávisle od jedla a zapije sa trochou tekutiny. Deťom do 70 kg podávame obvykle 0,5-1,2 mg/kg/deň v 1-2 denných dávkach. Deťom nad 70 kg podávame 40-100 mg/deň. Maximálna odporúčaná celková denná dávka je 100 mg. Pri manipulácii treba dávať pozor, aby sa obsah kapsuly nedostal do kontaktu s očami, pokožkou a sliznicami. O dĺžke liečby rozhoduje lekár. Liek môže ovplyvniť pozornosť!

Forma pre RX

Tvrdá kapsula

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800