rychle_dorucenie
Lekáreň s najrýchlejším doručením
osobny_odber
Osobný odber v lekárni zadarmo
dorucenie_4h
Doručenie už od 4 hodín
spokojnost
99% spokojnosť zákazníkov
 • dobrá cena
 • Rýchle dodanie
 • Všetko ok..rýchle dodanie
 • Som úplne spokojná s obchodom aj tovarom
 • len dobre
 • úplná spokojnosť a spoľahlivosť
 • Zakazdym velmi rychle dorucenie, promptne vybavenie objednavok. Velka spokojnost. S Dr Maxom sa neda ani porovnat
 • Rýchle vybavenie
 • Tovar doručený rýchlo
 • Super rýchle dodavky
popis_produktu
Popis produktu
Doplňujúce informácie
Recenzie zákazníkov
Opýtať sa lekárnika

THERAFLU Prechladnutie a chrípka (balenie 14 vreciek)

Zimnica, horúčka, bolesť hrdla, upchatý nos, kašeľ. Naučte sa zmierniť všetky tieto symptómy i niekoľko ďalších s pomocou jednotky na trhu. Liek THERAFLU Prechladnutie a chrípka bol vytvorený tak, aby najlepšie vyhovoval vášmu životnému štýlu.

Porazte 7 príznakov chrípky a prechladnutia s Theraflu

Zdá sa byť vášmu srdcu blízka osoba akási bledá, rozhorúčená a sťažuje sa na pocity zimy? Alebo už priamo na vás prichádza podivná únava, bolí vás hlava a každý sval i kĺb v tele? Presne takto začína obávané obdobie, v ktorom očakávate veľa smrkania, kýchania a horúčku.

A viete čo? Ochorenia ako prechladnutie i chrípka vedia byť kruté, no možno toho nebude tak veľa.

Urobte si pohodlie pri svojom obľúbenom filme či knihe a ak chcete, môžete si i zdriemnuť. Všetkých 7 najhorších dôvodov na obavy posielame bez spiatočného lístka preč za hranice vášho vedomia. O ich rýchly odlet sa postará liek poskytujúci hrejivú vlnu úľavy. Predstavujeme vám malé šikovné vrecúška THERAFLU Prechladnutie a chrípka.

Bolesť svalov a kĺbov, bolesť hlavy
7 príznakov chrípky a prechladnutia: č. 2. Zimnica sprevádzajúca horúčku
7 príznakov chrípky a prechladnutia: č. 3. Horúčka
7 príznakov chrípky a prechladnutia: č. 4. Upchatý nos
7 príznakov chrípky a prechladnutia: č. 5. Upchaté prínosové dutiny
7 príznakov chrípky a prechladnutia: č. 6. Výtok z nosa
7 príznakov chrípky a prechladnutia: č. 7. Kýchanie a kašeľ

Aký recept predurčil liek THERAFLU stať sa jednotkou na trhu?

Skvelá citrónová chuť je určite vynikajúca vlastnosť, no liek THERAFLU Prechladnutie a chrípka vo forme nápoja používa rafinovanejší recept na úspech. Obsah lieku tvorí:

325 mg paracetamolu - jednotky na zmiernenie bolesti a zníženie horúčky s dobou nástupu účinku už po 10 minútach.*

20 mg feniramíniumhydrogénmaleinátu (skrátene feniramínu), čo je antihistaminikum s tíšiacim účinkom a antimuskarínovou aktivitou využívané v liekoch na alergiu. V ľudskej reči, antimuskariniká môžu byť užitočné v pľúcach, ktorých hladké svalstvo uvoľňujú, pomáhajú ľuďom ľahšie dýchať a menej kašľať i kýchať.

Theraflu - najpredávanejšia značka pri chrípky a prechladnutí

10 mg fenylefríniumchloridu (skrátene fenylefrínu), ktorý je známe nazálne dekongestívum. Fenylefrín vyvoláva vazokonstrikciu (stiahnutie) ciev v nose a odpuchnutie nosnej sliznice.  Predstavuje sa rýchly a efektívny spôsob, ako zmierniť prekrvenie dutín a predísť hromadeniu hlienu v útrobách nosa. Nos bude opäť priechodný.

50 mg vitamínu C (kyseliny askorbovej), ktorá pokrýva zvýšenú potrebu vitamínu C. Ten sa podieľa najmä na zvyšovaní odolnosti voči infekciám.


*SPC lieku THERAFLU PRECHLADNUTIE A CHRÍPKA plo por 1x14 vrecúšok Zdroj ADC

Ako užívať obsah vrecúšok THERAFLU Prechladnutie a chrípka

Obsah jedného balenia rozpustite v šálke (cca 250 ml) horúcej ale nie vriacej vody. Nápoj nenechajte zbytočne dlho chladnúť a popíjajte ho ešte za horúca. Vypite ho hneď, ako bude mať prijateľnú teplotu, ideálne do 10-15 minút od prípravy.

Dospelí a deti od 12 rokov si pripravia takýto nápoj z 1 vrecúška každých 4 - 6 hodín, kým príznaky pretrvávajú. Neprekročte však odporúčanú dávku a v priebehu 24 hodín nespotrebujte viac než 3 až 4 vrecká.

Liek THERAFLU Prechladnutie a chrípka podávajte iba v prípade, že je okrem bolesti prítomný i opuch nosovej sliznice a prieduškový kašeľ.
Liek nepodávajte deťom do 12 rokov, v tehotenstve ani počas dojčenia.
Liek nemajú užívať ani pacienti s vysokým krvným tlakom alebo s ochorením srdca alebo ciev a aktívne pracujúci ľudia v profesiách, ktorých vykonávanie si vyžaduje pozornosť a zvýšenú opatrnosť.
Opatrnosť je nutná v prípade liečby pacientov s poruchou funkcie pečene a/alebo obličiek.
Neužívajte liek dlhšie než 5 dní. Ak sa príznaky nezlepšia, alebo dôjde k zhoršeniu, alebo ak horúčka neklesne do 3 dní, vyhľadajte lekársku pomoc.
Liek sa nemá kombinovať s alkoholom ani s inými liekmi obsahujúcimi paracetamol. O vhodnosti použitia v prípade užívania ďalších liekov či výskytu iných ochorení sa poraďte so svojim lekárom.
Liek THERAFLU Prechladnutie a chrípka obsahuje farbivo oranžovú žltú (E110), 20 g sacharózy a 28,3 mg sodíka v jednom vrecku.
Pred použitím lieku si nezabudnite preštudovať príbalový leták.


Ďalší pomocník pri horúčke a bolesti

Po účinnom koktaile THERAFLU Prechladnutie a chrípka siahnite iba v prípade, že vás okrem bolesti a horúčky trápia aj problémy sliznice nosa a prínosových dutín a kašeľ. Ak ich momentálne nemáte, k rýchlej úľave by mohol stačiť i samotný paracetamol, ktorý je prítomný napríklad v liekoch Panadol.

Panadol Novum tablety
Hmotnosť 0.35 kg
Cesta podania

Perorálne – prehĺta sa

Forma

Prášok

Výrobca

Skupina

Ženy, Muži, Seniori

Značka

Priemerné hodnotenie
5.0
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Peter (overený zákazník)

  Veľmi chutný horúci nápoj. Vždy používam pri nachladnutí, keď ma bolí celé telo a mám nádchu. Zaručená úľava. Človek sa cíti pocitovo lepšie.

Potrebujete pomôcť
pri výbere?

lekarnicka2
email
obchod@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800