Potrebujete pomôcť
pri výbere?

Opýtať sa lekárnika
lekarnicka
email
podpora@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800
hodnotenia zakaznikov

Hodnotenia
zákazníkov

Zobraziť hodnotenia

Inhalácia: Cesta k lepšiemu dýchaniu a zdraviu

Výhody Inhalácie

  • Rýchle a účinné dodanie lieku: Inhalácia umožňuje rýchle a priame dodanie lieku do dýchacích ciest, čo zabezpečuje rýchlejšiu úľavu od symptómov.
  • Lokálne pôsobenie na dýchacie cesty: Lieky inhalované priamo do pľúc pôsobia priamo na postihnuté oblasti, čím minimalizujú vedľajšie účinky a zvyšujú účinnosť liečby.
  • Zníženie systémových vedľajších účinkov: V porovnaní s perorálnou formou liekov sa inhalácia vyznačuje nižším vystavením celého organizmu liečivej látke, čím sa znižuje riziko vedľajších účinkov.
  • Zvlhčenie a prečistenie dýchacích ciest: Inhalácia fyziologického roztoku, alebo minerálnej vody Vincentka, môže pomôcť zvlhčiť a uvoľniť hlieny v dýchacích cestách, napomáha vykašliavaniu, a tým prispieva ku skráteniu doby liečby.
  • Liečba kašľa pre telo prirodzenými a nenávykovými látkami ako sú minerálne vody, či fyziologický roztok.
inhalator pre deti omron

Inhalovať môže každý

Inhalovanie pomocou inhalátora je jednoduché a vhodné už pre novorodencov. Je vynikajúce nielen ako prevencia pre zdravých ľudí, ale najmä na skrátenie doby liečby pri bežnom prechladnutí či chrípke. Prínosy inhalácie ocenia aj alergici a astmatici, ktorí by mali inhalačnú liečbu konzultovať so svojím lekárom. Inhalovanie pomáha aj pri urýchlení liečby po ORL zákrokoch alebo pri pocite suchých slizníc.

Ak ste niekedy počuli o závislosti od kvapiek do nosa, tak inhalovanie je jednou z možností, ako sa jej zbaviť a voľne dýchať.

Prísne kvalitatívne štandardy a neustále testovanie zabezpečujú spoľahlivý výkon a bezpečnosť. Odborníci v oblasti zdravotnej starostlivosti často odporúčajú OMRON inhalátory pre ich spoľahlivosť a efektívnosť v liečbe respiračných ochorení.

inhalatory omron

Hľadáte ten správny inhalátor?

Vyberte si zo širokého sortimentu kvalitných inhalátorov OMRON. Sú vhodné pre detičky, dospelých aj seniorov.

Neprehliadnite