Potrebujete pomôcť
pri výbere?

Opýtať sa lekárnika
lekarnicka
email
podpora@etabletka.sk
telefon
+421 915 040 800
hodnotenia zakaznikov

Hodnotenia
zákazníkov

Zobraziť hodnotenia

Spoznajte značku AVROPA Biotechnology – lokálny slovenský lovebrand z oblasti fytoterapie

avropa kvapky

Bylinné kvapky

avropa sirup

Bylinné sirupy

avropa ustne spreje

Ústne spreje

Naša spoločnosť je založená na pevných hodnotách a zásadách. Veríme v transparentnosť, spoľahlivosť a dôveru. Spolupracujeme s renomovanými odborníkmi, ktorí nám pomáhajú vytvárať produkty, v ktorých spájame najnovšie vedecké poznatky s našimi zručnosťami.

Naša rodina sa venuje farmácii niekoľko generácií. Záujem o prírodné liečivá sa prenáša z pokolenia na pokolenie. Vďaka tomu sa pred viac ako 10 rokmi zrodila myšlienka využiť všetky poznatky z histórie, inovovať ich a priniesť nové moderné produkty pod označením receptúra PharmDr. Švec. Za týmto označením stojíme práve my – dvaja bratia, dvaja doktori farmácie, Peter a Miroslav.  

historia firmy avropa

Zdravie je stav úplnej fyzickej, psychickej a sociálnej pohody. Snažíme sa vytvárať produkty, ktoré podporujú celkové zdravie a pohodu našich pacientov a klientov.
AVROPA predstavenie banner

Kvalitné suroviny, inovatívny prístup, odborná zdatnosť, pravidelné vzdelávanie, kontrolovateľný výrobný proces a dodržiavanie prísnych noriem a predpisov je zárukou kvality, účinnosti a bezpečnosti našich produktov.

Neprehliadnite